به روز شده در: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
برنامه اکران فیلم‌های پنجمین روز دوازدهمین جشنواره «سینماحقیقت» اعلام شد.
کد خبر: ۳۲۳۰۳۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۰ - 13December 2018

اعلام برنامه‌های اولین پنجم جشنواره «سینماحقیقت»به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، برنامه اکران آثار راه یافته به دوازدهمین جشنواره بین‌المللی«سینماحقیقت» در روز پنجم (22 آذر 1397) در بخش‌هی مسابقه ملی، جایزه شهید آوینی، پرتره، نمایش‌های ویژه و ... به شرح زیر اعلام شد.

سالن یک

مسابقه ملی: ساعت 14 تا 16

«لسک»/ محمدرضا وطن دوست

«چند نفر از ما»/ هادی معصوم دوست

«چی دا»/ محسن کولیوند

مسابقه ملی: ساعت 16 تا 18

«روابط خانوادگی»/ ناصر ضمیری

مسابقه ملی: ساعت 18 تا 20

«مادرم ملکه»/ علی زمانی عصمتی

مسابقه ملی: ساعت 20 تا 22

«پرسپولیس ـ شیکاگو»/ ادر عطار پور

«باد»/ حمید جعفری

نمایش‌های ویژه: ساعت 22 تا 24

«ملاقات با گورباچف»/ ورنر هرتزوگ، آندرو سینگر/ انگلستان، آمریکا، آلمان

سالن 2

کارگاه تخصصی: ساعت 14 تا 16

پیچینگ

کارگاه تخصصی: ساعت 16 تا 18

پیچینگ

رونمایی از کتاب: ساعت 18 تا 20

خارج از مسابقه: ساعت 20 تا 22

«سالک فکرت»/ بیژن شکرریز

سالن سه

چشم انداز سینمای مستند کشورهای آلمانی زبان: ساعت 14 تا 16

«کریس سوئیسی»/ آنیا کافمل/ سوئیس، کرواسی، آلمان، فنلاند

مسابقه بین‌الملل: ساعت 16 تا 18

«لولو: مروارید بوکسور»/ آسیموی جان بیبوگامبا/ تانزانیا

«رویای لئو کادیا»/ کریژ نوویسکی/ لهستان

«ساعت شلوغی»/ لوسیانا کپلن/ مکزیک

مسابقه بین‌الملل: ساعت 18 تا 20

«فرشته‌ها از جنس نورند»/ جیمز لانگلی/ آمریکا، دانمارک، نروژ

پرتره: ساعت 20 تا 22

«فرید کین بدون ممیزی»/ فرانچسکو زیپل/ ایتالیا

آیینه یک جشنواره: «جشنواره مستند تسالونیکی یونان» ساعت 20 تا 24

«افسانه پادشاه نازیبا»/ حسین تباک/ آلمان، اتریش

سالن چهار

مسابقه ملی: ساعت 14 تا 16

«اصول بازی»/ صادق داوری‌فر

«ورس»/ جواد وطنی

مسابقه ملی: ساعت 16 تا 18

«آواز جغد کوچک»/ مهدی نورمحمدی

مسابقه ملی: ساعت 18 تا 20

«تاریخ صدور»/ مجید عزیزی

مسابقه ملی: ساعت 20 تا 22

«آنام»/ مریم حق پناه

مسابقه ملی: ساعت 22 تا 24

«شهسوار، جهان پهلوان تختی»/ علی شاه محمدی

سالن پنج

مستندهای انقلاب اسلامی: ساعت 14 تا 16

«به سوی آزادی»/ مجید جعفری، مسعود جعفری جوزانی

«آن روزها»/ بیژن سالیانی، ژان کرایلن

فیلم‌های مستند معدن و صنایع معدنی ایران: ساعت16 تا 18

«گالین»/ عزت الله پروازه

«کیمیای خاک»/ یونس مقدم

«فولاد خوزستان»/ منوچهر مشیری

جایزه شهید آوینی: ساعت 18 تا 20

«متولد آذر»/ سیدرضا حسینی

جایزه شهید آوینی: ساعت20 تا 22

«چشم به راه»/ علی محمد خانیکی، مجتبی احسانی

«جان»/ امیرحسین نورزی

مسابقه بین‌الملل: ساعت 22 تا 24

«بعضی از این روزها»/ وینسنت فورستر/ انگلستان

«از موسیقی تا سکوت»/ فرشید اخلاقی/ استرلیا

سالن شش

مسابقه ملی: ساعت 14 تا 16

«اهل آب»/ آزاده بی آزار گیتی

«خور بر کرانه کویر نمک»/ مهدی باقری

مسابقه ملی: ساعت 16 تا 18

«حافظ و گوته»/ فرشاد فرشته حکمت

مسابقه ملی: ساعت 18 تا 20

«بهارستان، خانه ملت»/ بابک بهداد

مسابقه ملی: ساعت 20 تا 22

«فریاد رو به باد»/ سیاوش جمالی، عطا مهراد

«بزک»/ شیوا سنجری

تکرار روز: ساعت 22 تا 24

دواردهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» از 18 تا 25 آذر به دبیری «سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد» در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها