به روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
پردیس سینمایی آزادی میزبان دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «فیلم ۱۰۰» می‌شود. این رویداد سینمایی قرار است طی هشتم تا دهم اسفند ماه سالجاری به همت «حوزه هنری انقلاب اسلامی» با موضوع اخلاق و سبک زندگی در تهران برگزار شود.
کد خبر: ۳۲۷۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶ - 15January 2019

پردیس سینمایی آزادی میزبان جشنواره بین‌المللی «فیلم ۱۰۰»به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، این جشنواره ۱۰۰ در ۲ بخش مسابقه‌ای و مسیر تجربه و در قالب مستند، داستانی و پویانمایی طراحی شده است. همچنین، بخش مسابقه سینمای جهان در قالب‌های مستند، داستانی و پویانمایی نیز صرفا برای حضور شرکت کننده‌های غیرایرانی خواهد بود.

در این دوره جشنواره آثار دریافتی با موضوعاتی چون: اخلاق و سبک زندگی، ترویج مفاهیم اخلاقی همچون قانون‌مداری، گذشت، سعۀ صدر، ایثار، ترویج الگوی انسان انقلاب اسلامی، خانوادۀ الگوی ایرانی اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، نگاه دوباره به زندگی و زدودن غبار روزمرگی در کنار موضوعاتی چون: حمایت از تولید ایرانی (ایران ساخت)، حمایت از تولید کالا و خدمت دانش‌بنیان ایرانی، فرهنگ تولید محصولات باکیفیت ایرانی، پویش ملی و حمایت مردمی از تولید کالا و خدمات دانش‌بنیان باکیفیت ایرانی، تأثیرات مخرب خرید کالا‌های خارجی، واردات بی‌رویه و غیرقانونی (قاچاق کالا)، معرفی کسب‌و‌کار‌های نوین و استارت‌آپ‌ها و تولید ثروت از علم و فنّاوری، معرفی اقتصاد دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ به دبیری علی قربانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ ۱۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار