به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
در گفت‌وگو با دفاع پرس مطرح شد؛
رحیم زارع با بیان اینکه مجلس در کنار دولت نقش بسزایی در بهبود شرایط فعلی کشور دارد، گفت: ضعف و عدم اراده در مجلس دهم به مراتب نسبت به ادوار گذشته برجسته‌تر است.
کد خبر: ۳۳۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰ - 09February 2019

مشکلات جاری کشور ناشی از عدم انتخابات ناصحیح مسوولان از سوی مردم«رحیم زارع» نماینده مردم شهرستان‌های آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی دفاع‎پرس، با اشاره به فرارسیدن ایام‎الله دهه مبارک فجر، اظهار داشت: یکی از اقداماتی که غربی‌ها در دستورکار دارند، ناکارآمد جلوه دادن نظام و انقلاب اسلامی کشورمان و پیوند دادن مشکلات جاری کشور به اصل انقلاب است.

این نماینده خانه ملت با توجه به این نکته که اصل نظام و انقلاب اسلامی عاری از هرگونه نقص و ایراد است، افزود: در حقیقت مشکلات به وجود آمده در عرصه‌های مختلف کشور به خصوص در عرصه اقتصاد ناشی از اقدامات ضدایرانی دولتمردان آمریکایی‌ و ناکارآمدی و ضعف مدیریتی برخی مدیران و مسوولان داخلی است.

زارع با بیان اینکه کاهش مشکلات جاری کشور در گرو حضور و اقدام جهادی مسوولان دلسوز از جنس رزمندگان و شهداست، گفت: در حقیقت مردم می‌بایست در انتخابات دقت و هوشیاری قابل توجهی داشته باشند؛ لذا مردم می‌توانند با انتخاب شایسته، مسوولانی را در راس امور قرار دهند که بتوانند در پیشبرد اهداف و سیاست‌های مثبت کشور تاثیرگذار باشند.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی گفت: در حقیقت این مردم هستند که با انتخاب مسوولان، برای آینده کشور تصمیم‎گیری می‌کنند؛ لذا مسبب گرفتار‎ی‎های امروز ملت ناشی از عملکرد ضعیف برخی مسوولانی است که در مقام‎های مختلف نفوذ کرده‌اند.

زارع با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در کنار دولت نقش بسزایی در بهبود شرایط فعلی کشور دارد، گفت: به عقیده من ضعف و عدم اراده در مجلس دهم به مراتب نسبت به ادوار گذشته برجسته‌تر است؛ لذا موثرترین عاملی که می‌تواند دغدغه‌های مردم را کم کند، حضور مسوولانی از جنس رزمندگان و شهداست که هدفی جز خدمت به کشور و ملت نداشتند.

وی با بیان اینکه مردم با آگاهی و شناخت کامل به آرمان‌های‌ امام خمینی، انقلاب را پذیرفته و برای پیروزی آن جهاد کردند، تصریح کرد: ملت ما با اصل نظام و انقلاب اسلامی هیچ مشکلی ندارند اما بیزاری آنها از برخی مسوولان که هیچ اقدامی برای تسکین دغدغه‌های آنها نمی‌کنند، غیرقابل انکار است.

زارع گفت: تحریم‌های آمریکایی‌ها و حضور برخی مسوولان بی لیاقت داخلی دو عامل مهم در ظهور مشکلات و تشدید آنهاست.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها