به روز شده در: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
آرین غلامی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
جوان‌ترین استاد فیده شطرنج ایران با اشاره به دیدار با سردار قاسم سلیمانی گفت: سردار انگشتر خودشونو از دستشون درآوردند و توی دست من گذاشتند. بزرگ بود مثل روح خودش اما بهترین مدال دوران زندگیم بود تا امروز.
کد خبر: ۳۳۴۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴ - 22February 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، آرین غلامی جوان‌ترین استاد فیده شطرنج ایران در صفحه اینستاگرام خود درباره دیدار با سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه نوشت؛

روایت یک دیدار پر خاطره
امروز روز بزرگی برام بود
با مردی دیدار کردم که خیلی توی دنیا دوسش دارن
پشت و پناه مستضعفان و محرومین دنیاست
یار واقعی رهبره و یک ایرانی شجاع و با صلابته
مهربونیش اونقدر زیاد بود که نمی‌تونم براتون شرحش کنم.

اما عکس‌ها:

هدیه سردار سلیمانی بهترین مدال دوران زندگیم بود/ قهرمان بزرگ تاریخ کشورم را بوسیدم

عکس اول: حاج قاسم بارها بهم گفتند: «کارت خیلی بزرگ بود تو کار بزرگی کردی دل همه رو شاد کردی من خیلی از کارت خوشحال شدم. و بارها صورتم رو بوسید و منم فرصت کردم یک قهرمان بزرگ تاریخ کشورم رو ببوسم.»

هدیه سردار سلیمانی بهترین مدال دوران زندگیم بود/ قهرمان بزرگ تاریخ کشورم را بوسیدم

عکس دوم: همون اول توی بغلش که رفتم انگار همه غصه‌هام رو فراموش کردم، خستگی همه سختی‌های این سال‌ها رو توی آغوش مردی در کردم که بوی شهدا رو می‌داد. حاج قاسم بوی اشک چشم کودکان مظلوم عالم رو توی آغوشش داشت. بوی زخم خستگی بشریت از جنگ و ظلم. اونی که منو پدرانه بغل کرد امروز، امید خیلی‌هاست.

عکس سوم: هدیه غافلگیر کننده سردار بود. انگشتر خودشونو از دستشون درآوردند و توی دست من گذاشتند. بزرگ بود مثل روح خودش اما بهترین مدال دوران زندگیم بود تا امروز.

حاج قاسم، آرین سرباز همون نبرد بزرگیه که شما و رزمنده‌ها دارین توش مقاومت می‌کنین.
فرمانده؛
فرمان ده

گفتنی است؛ آرین غلامی در مسابقات بین‌المللی ریلتون سوئد با عبور از ریتینگ زنده ۲۵۰۰ موفق به کسب اولین نورم استاد بزرگی در بخش استاندارد این رقابت‌ها شد. در بخش برق‌آسا (بلیتز) نیز او که در شش مسابقه موفق به کسب شش امتیاز شده بود، در دور هفتم حاضر به رویارویی با حریف اسرائیلی نشد و یک امتیاز از دست داد.

در دور نهم نیز مقابل شطرنج باز فرانسوی با ریتینگ ۲۵۶۲ شکست خورد و با شش پیروزی به نایب قهرمانی رسید. او در توضیح علت عدم رویارویی با نماینده اسرائیل گفت: هدف بزرگی برای این کارم داشتم که برایم مهمتر از هر عنوانی بود. هدفم این بود که از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنم.

انتهای پیام/ ۱۲۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها