به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از ملت ایران درخواست کرد اسامی پیشنهادی خود برای نام‌گذاری RQ۱۷۰ ایرانی را تا ۱۶ آذرماه (روز دانشجو) به شماره ۲۰۰۰۲۵۴۱ پیامک کنند.
کد خبر: ۳۳۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸ - 15November 2014

فراخوان سپاه برای نام‌گذاری RQ۱۷۰ ایرانی از سوی مردم

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیهای از ملت ایران درخواست کرد در نامگذاری RQ۱۷۰ ایرانی مشارکت و پیشنهادات خود را ارسال کنند.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت رشید و مجاهد ایران اسلامی!

در پی شکار پهپاد جاسوسی RQ۱۷۰ امریکایی در آذرماه سال ۱۳۹۰ توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به اتمام رسیدن عملیات مهندسی معکوس آن، متخصصین متعهد و فرزندان انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی موفق به طراحی معکوس و تولید «پهپاد RQ۱۷۰ ایرانی» شدند.

متعاقباَ پس از اعلام این دستاورد بزرگ و راهبردی توسط فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه آئین گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سرلشکر حسن تهرانی مقدم و پاسداشت شهدای اقتدار موشکی سپاه، فیلم پرواز این پرنده در روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۸/۲۱ از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و علاوه بر خرسندی و خوشحالی شما ملت غیور و غیرتمند و علاقهمندان انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان، حیرت، عصبانیت و ناراحتی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی بویژه مقامات امریکایی را رقم زد.

در این راستا، نظر به اهمیت نامگذاری بومی این دستاورد افتخارآمیز، از شما مردم فهیم و قدرشناس - بهویژه جوانان آیندهساز کشور - استمداد طلبیده و درخواست میشود نام پیشنهادی خود را جهت جایگزینی با نام «RQ۱۷۰ ایرانی» حداکثر تا ۱۶ آبان ماه (روز دانشجو) از طریق پیامک به شماره ۲۰۰۰۲۵۴۱ ارسال کنند.

بدیهی است نام برگزیده از بین پیشنهادات انتخاب و طی مراسمی ویژه هدیه نفیسی را دریافت خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار