به روز شده در: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
محسن رضایی:
دبیر مجمع تشیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه بحران سیلاب در شهرستان دورود به کنترل درآمده است، گفت: اعضای ستاد بحران شهرستان در آمادگی کامل هستند.
کد خبر: ۳۳۹۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴ - 02April 2019

بحران سیلاب در دورود به کنترل درآمده استبه گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به بازدید از شهرستان سیلاب‌زده دورود، اظهار داشت: دوستانی که در ستاد بحران شهرستان هستند، خوشبختانه از یک هفته قبل از شروع بحران و در دو روز اخیر جلسات خوبی را برگزار کردند و در آمادگی خوبی قرار دارند.

وی با بیان اینکه این آمادگی خوب منجر شد که چند خطر بزرگ را از شهرستان دور کنند، گفت: مقدماتی که ستاد بحران در شهرستان فراهم کرد، خوب بوده و انسجام خوبی بین نیروهای مسلح، بخش‌های دولتی، شهرداری‌ها و بخش خصوصی که پای کار آماده کاملاً ملاحظه می‌شود.

دبیر مجمع تشخصی مصلحت نظام با تاکید بر اینکه تجربه‌ای که در شهرستان وجود دارد نشان می‌دهد که آمادگی قبل از بحران اگر وجود داشته باشد، در زمینه مقابله هم بیشتر می‌توان اقدام کرد، افزود: با این وجود خساراتی به شهرستان وارد شده است، 10 روستای شهرستان تخلیه شده است، مجبور شده‌اند که مردم را از تعدادی از خانه‌ها جابجا کنند.

رضایی با اشاره به ایجاد کمپ اردوگاهی و اسکان دو هزار و 500 نفر در آن، بیان کرد: تلاش‌های خیلی خوبی صورت گرفته و بحران در شهرستان به کنترل درآمده است.

وی با بیان اینکه امشب و فردا موج جدیدی از آب‌های اضافی سیلاب وارد شهرستان و سد دورود می‌شود، افزود: سد سرریز کرده است و مسئولان نیز برای مقابله با موج جدید سیلاب در آماده باش کامل قرار دارند که امیدواریم با کمک دوستان استان و شهرستان مشکلات حل شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها