به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
رئیس قوه قضائیه در جلسه مسئولان عالی قضایی، «غلامحسین اسماعیلی» رئیس کل دادگستری استان تهران را به عنوان سخنگوی قوه قضائیه معرفی کرد.
کد خبر: ۳۴۰۶۷۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴ - 08April 2019

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه‌قضائیه شدبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم رئیسی» رئیس قوه قضائیه در جلسه مسئولان عالی قضایی اظهار داشت: با توجه به درخواست آقای اژه‌ای مبنی بر واگذاری جایگاه سخنگویی قوه قضائیه، ضمن تقدیر از تلاش‌های ایشان در سمت سخنگویی، آقای اسماعیلی که از قضات شریف و مدیران دلسوز و تلاشگر دستگاه قضایی هستند، به عنوان سخنگوی قوه قضائیه این مسئولیت مهم را بر عهده خواهند داشت.

وی در این جلسه با اشاره به درخواست حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای مبنی بر واگذاری سمت سخنگویی دستگاه قضایی، با توجه به مأموریت‌های جدید وی افزود: جهاد و اجتهاد آقای محسنی اژه‌ای بر هیچ‌کس در قوه قضائیه پوشیده نیست و حضور ایشان در دستگاه قضایی همواره مغتنم و موثر بوده است.

بر اساس این گزارش، سخنگوی جدید قوه قضائیه علاوه بر ریاست کل دادگستری استان تهران، سمت‌هایی ازجمله ریاست سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور و همچنین دادستانی مشهد را در کارنامه خود دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای نیز همچنان به عنوان معاون اول قوه قضائیه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار