به روز شده در: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
بیانیه سازمان بسیج اساتید؛
سازمان بسیج اساتید از اقدام متقابل دولت دربرابر عدم پایبندی طرف مقابل به تعهدات برجام، از رئیس جمهور تقدیر کرد.
کد خبر: ۳۴۵۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۶ - 09May 2019

آقای رییس جمهور! «مقابله به مثل» با آمریکا و اروپا عزّت آفرین استبه گزارش گروه اخبار داخلیی دفاع‌پرس، سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های کشور طی نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام «حسن روحانی» رئیس جمهور، از اقدام متقابل دولت درخصوص عدم پایبندی طرف مقابل به تعهدات برجام، از وی تقدیر کرد.

متن نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین  جناب آقای دکتر «حسن  روحانی» رییس محترم جمهوری اسلامی ایران یا ایّها الّذین ءامنوا اِن تنصروا الله ینصرکم و یثبّت اقدامکم ( ۷/ محمّد )

 با سلام و احترام و تبریک ماه رحمت، برکت و عزّت

چنانکه مستحضرند دشمنان ملّت بزرگ ایران به جز بخش نظامی در تمامی حوزه‌های باقی ماندهٔ اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به آرایش جنگی علیه مردم ایران مبادرت کردند؛ رمز گشایی و تحلیل آرایش‌های جنگی در بخش‌های یادشده به جز حوزهٔ نظامی گویای آن است که اینک  ایرانیان به تیرک خیمهٔ دشمن رسیده و تا فتح و ظفر نهایی، راهی نمانده است؛ گو اینکه آرایش غیرنظامی دشمن در بخش های نظامی در برابر ما برای این است که پیروزی فرزندان ایران اسلامی در بخش نظامی و دفاعی با بیشترین سرعت، روندی برق آسا به خود می‌گیرد؛ رژیم جعلی اسراییل از زمین حذف، پایگاه‌های آمریکا و اروپا از هر کشوری در منطقه درهم کوبیده شده و در تنگهٔ هرمز و خلیج فارس با مدیریتی انقلابی با بیگانگان روبرو خواهیم شد.

آقای رییس جمهور!

راه همین است که آغاز کردید؛ جامعهٔ گستردهٔ استادان جویای اعتلای اسلام و ایران در آغاز برنامهٔ دولت محترم برای قطع کردن دست تطاول دشمن به مرزهای امنیت ملّی و منافع ملّی _ انقلابی در کنار شما هستند؛ شما و ما آگاهیم که برای دشمن به خصوص آمریکا در حفظ و استمرار خوی تجاوزگری اش، دیگر توان و رمقی نمانده است؛ آمریکا از درون درحال فروپاشی است؛ او بزرگترین بدهکار مالی جهان است؛ روز به روز در برابر توانایی های رقبای بزرگ جهانی خود در دوگانهٔ جنگ و عقب نشینی غوطه ور است، هیمنه اش در سوریه، لبنان، عراق، افغانستان، یمن، بحرین و ونزوئلا شکسته و یا در حال متلاشی شدن است؛ نزد نهضت های آزادی و گروه‌های رهایی بخش جهان بی آبرو شده است.

ماکرو فیزیک نظام سرمایه داری به شدت از سوی بخش های اجتماعی و لایه های زیرین غرب با یورش مواجه است؛ تاب آوری و پایداری سیستم های داخلی رژیم اشغالگر قدس مقابل ملّت فلسطین و گروه‌های جهادی به کمتر از دو ساعت جنگ های موشکی و... رسیده است.

انگلیس، فرانسه و بسیاری از کشورهای اروپایی با انواع چالش های درونی مواجه هستند؛ همچنین ملّت ایران مفتخر است سازمان آمریکایی، عبری و عربی داعش را سرکوب کرده و نزد ملّت های جهان عزیز شده  است.

ملّت ایران مفتخر است در اوج تحریم ها و حتی تحریم کمک های هلال احمر از سوی غرب، سرمایهٔ اجتماعی نظام سیاسی خود را چند برابر و ایران را به صحنهٔ همبستگی  های ملّی، مذهبی،  قومی و نهادهای انقلابی تبدیل کند و...
آقای رییس جمهور!

تاریخ به ما می گوید ناتوانی و هراس دشمن از مبارزه در میدان های واقعی جنگ و تکیه کردن او به عملیات های روانی، چیزی جز قرار گرفتن دشمن در آستانهٔ شکست نیست، دشمن برآن است تا  نبرد شکست خورده را مجددا و آن هم بدون شلیک گلوله ای به سود خود تمام کند؛ ریا کاری ها و ناراحتی های اروپا پس از تصمیم خردمندانهٔ  ایران به برداشتن محدویت ها در نگهداری اورانیوم و آب سنگین، صرفا  انجیل ها و قرآن های سرنیزه است؛ از این رو مبادا به حَکَمیت اروپای ریاکار و ظالم  توجه شود.

آقای رییس جمهور!

دستان اروپا هم چدنی است؛ از روزهای دفاع مقدس تاکنون، دستکش‌های مخملین نتوانسته جنایات اروپا را در ارسال گازهای شیمایی و و جنگ افزارهای پیشرفته به صدام مکتوم سازد؛ اینک اروپا در تقسیم کار پنهانی خود با دولت جنایت کار آمریکا، برآن است تا با ترفندهای خود  غلبهٔ سنتی ماکروفیزیک قدرتِ آمریکا در نظام سلطهٔ جهانی را در برابر بیداری سراسری ایرانیان، حول سرشت پلید قدرت و سیاست در غرب سیاسی حفظ کند.

آقای رییس جمهور!

با آگاهی از اقصی نقاط کشور می گوییم جمهورِ مردم از بددهنی و گستاخی آمریکا و ریاکاری ظالمانهٔ اروپا ناراحت و خواستار مقابله به مثل هستند و در این راه به یاری شما خواهند آمد زیرا بی شک با توجه به نصّ صریح قرآن، این امر، عزت آفرین و تولید کنندهٔ اقتدار ملّی و مقوّم هویت ملّی و انقلابی است.

بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور ضمن اعلام حمایت از تصمیم دولت و شورای عالی امنیت ملّی برای حفظ ذخائر استراتژیک کشور از دست دزدان آمریکایی و اروپایی و تشکر از  بی اعتنایی دولت به رجزخوانی های دشمنان پیر و فرتوت در این باره، مجددا  اعلام می کند اعتبار و عزّت دولت و ملّت فقط در گرو تقویت اقتصاد ملّی، وحدت،  تکیه بر مؤلفه های درونی اقتدار ملّی، مبارزهٔ فراگیر با فساد، کار شبانه روزی کارگزاران، مجاهده برای عدالت گستری و مهم تر از همه، اعتقاد راسخ به قدرت لایزال الهی خواهد بود.

والسّلام علیکم ورحمة الله و برکاته

بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار