به روز شده در: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۱
گام دوم/ دریادار خانزادی:
فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر لزوم کسب تخصص، مهارت و تجربه لازم توسط سربازان وظیفه گفت: گام دوم انقلاب عرصه خودکفایی و عدم وابستگی به خارج از کشور است.
کد خبر: ۳۵۴۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶ - 14July 2019

گام دوم انقلاب عرصه عدم وابستگی به خارج استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حسین خانزادی» فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه یکم امامت این نیرو در بندرعباس با کارکنان وظیفه و خانواده‌های آنان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

دریادار خانزادی در این دیدار با اشاره به اینکه همه ما بعنوان یک ایرانی مسلمان از سرمایه‌های این نظام و انقلاب هستیم خاطرنشان کرد: در ۴۰ سال اول انقلاب تجارب بسیار ارزنده‌ای با جوانان با بصیرت در تمام عرصه‌ها، بخصوص دفاع از انقلاب که نمونه بارز آن هشت سال دفاع مقدس بود کسب کردیم؛ تقدیم ۴۸ هزار شهید بزرگوار از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گواه این حقیقت است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر اینکه اولین آموزش هر انسان در کانون خانواده شکل می‌گیرد و در ادامه جهت آموزش و تربیت وارد محیط مدرسه شده و در این مسیر آموزشی، ظرفیت‌ها را با توجه به توانمندی‌های فردی خود کسب می‌کند، افزود: مهمترین جریان پیوسته و تنها ارتباط موثر بین نیروی انسانی و فضای کسب و کار، خدمت مقدس سربازی است که در حقیقت ادای دِین به این نظام و انقلاب محسوب می‌شود.

وی خودکفایی در ساخت و تعمیر تمام تجهیزات نیروی دریایی ارتش را از برکات انقلاب اسلامی دانست و با توصیه به جوانانی که خدمت سربازی خود را در این نیرو سپری می‌کنند، گفت: با توجه به گام دوم انقلاب که عرصه خودکفایی و عدم وابستگی به خارج است، نیروی دریایی ارتش به‌عنوان یک نیروی تجهیزات محور می‌تواند فرصت مناسبی برای کسب تخصص، مهارت و تجربه برای شما عزیزان در زندگی باشد.

امیر خانزادی فرصت تعامل و در کنار هم بودن، برخورداری از ظرفیت‌های جدید فردی و اجتماعی، بصیرت‌افزایی و انس با قرآن را از عوامل تغییرساز و ساخته شدن در دوران سربازی دانست و خاطرنشان کرد: جوانانی که که از فرصت سربازی به نحو احسن استفاده می‌کنند، افردی موفق و انسان‌هایی قانونمند در زندگی خود هستند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار