به روز شده در: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی:
«اصغر عباسقلیزاده» گفت: هیئت‌های مذهبی در طول سال مراسم‌هایشان را در حرم مطهر شهدای گمنام مرکز فرهنگی دفاع مقدس آذربایجان شرقی برگزار و این محل را به مرکز تجمع عاشقان اهل بیت (ع) مبدل کنند.
کد خبر: ۳۵۷۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶ - 14August 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، سردار سرتیپ دوم پاسدار «اصغر عباسقلیزاده» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ظهر امروز در آیین بهره‌برداری از حرم مطهر شهدای گمنام مرکز فرهنگی دفاع مقدس آذربایجان شرقی اظهار داشت: در حال حاضر اولویت ما تکمیل موزه دفاع مقدس و تجهیز آن متناسب با شأن شهدا و ایثارگران است.

وی با تقدیر از همکاری شهرداری تبریز در تکمیل پروژه و زحمات شبانه‌روزی موسسه عاشورا به‌عنوان مجری طرح خاطرنشان کرد: پروژه‌ای که امروز شاهد افتتاح آن هستیم حاصل زحمات مدیران گذشته اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان است.

یادگار دوران دفاع مقدس با بیان اینکه مقدمات آغاز کارهای تکمیلی در موزه دفاع مقدس آذربایجان شرقی آماده است، ابراز داشت: برای تکمیل محتوا نیازمند گام بسیجی‌واریم.

وی با اشاره به بیست و پنجمین سال کلنگ‌زنی مرکز فرهنگی دفاع مقدس تصریح کرد: برای تکمیل 100 درصدی پروژه و محتوای آن نیازمند همت جمعی هستیم تا بیش از این شرمنده شهدا نشویم.

عباسقلیزاده در پایان سخنان خود از تمامی هیئات مذهبی و حسینی خواست در طول سال مراسم‌هایشان را در حرم مطهر شهدای گمنام مرکز فرهنگی دفاع‌مقدس آذربایجان شرقی برگزار و این محل را به مرکز تجمع عاشقان اهل بیت (ع)، پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس تبدیل کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها