به روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
آیت‌الله علوی‌گرگانی:
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: ستاد بازسازی واقعه غدیر نمونه عملی حرکت به سمت گسترش اسلام و غدیر بوده و ما نیز همراه این ستاد خواهیم بود.
کد خبر: ۳۵۷۸۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱ - 14August 2019

ستاد بازسازی واقعه غدیر نمونه عملی حرکت به سمت گسترش اسلام استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، آیت‌الله «سیدمحمدعلی علوی گرگانی» ظهر امروز در دیدار با سردار یعقوب سلیمانی مسوول سازمان اردویی و راهیان نور بسیج و اعضای ستاد بازسازی واقعه غدیر کشور اظهار داشت: رمز دستیابی به موفقیت تبلیغ برای ولایت و غدیر همچون اهل‌بیت (ع) است و امام صادق (ع) می‌فرماید با عمل خود زینت ما باشید و نشان‌دهنده این موضوع است که اهل‌بیت (ع) خواستار تبلیغ عملی ما در جامعه هستند.

وی افزود: تنها در سایه عمل می‌توان اطرافیان را به سمت ولایت اهل‌بیت (ع) سوق داد و این عمل درست و صحیح است که مخالفان را نیز به اسلام دعوت می‌کند.

این مرجع تقلید خواستار تبلیغ گسترده برای معرفی نام تشیع و مکتب آن به دنیا شد و گفت: استفاده از هنر در تبلیغ و گسترش دین تاثیر بسیاری دارد؛ مسئله غدیر و ولایت مهم‌ترین مسئله شیعیان است و باید تلاش ما بر این باشد که با استفاده از هنر و ابزار آن، مفاهیم والای ولایت را با بالاترین کیفیت به جهانیان معرفی کنیم.

وی با اشاره به اثر ورود مخالفان و دشمنان ولایت به پایگاه اسلام به عنوان عامل مهمی در تبلیغ دین و ولایت گفت: باید در ایجاد این پایگاه و خیمه ولایی کوشا باشیم.

آیت‌الله علوی گرگانی با بیان اینکه جمع شدن همه مردم جهان زیر خیمه ولایت هدف انقلاب اسلامی است تصریح کرد: انقلاب اسلامی در شرایط کنونی وارد دهه مهمی از تاریخ خود شده و یکی از مسوولیت‌ها ایجاد پایگاه در تمام جهان برای معرفی ولایت و واقعه غدیر به جهانیان است.

وی به وعده خداوند برای پیروزی حق بر باطل و گسترش اسلام اشاره کرد و افزود: ستاد بازسازی واقعه غدیر نمونه عملی حرکت به سمت گسترش اسلام و غدیر بوده و ما نیز همراه این ستاد خواهیم بود.

آیت‌الله علوی گرگانی با تاکید بر اینکه پاداش تلاش برای گسترش ولایت محشور شدن با ولایت است گفت: سپاه در تمام دوران خدمت خود خدمات بسیاری در جهت گسترش ولایت، انقلاب و اسلام انجام داده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار