به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۰
سردار فدوی:
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: رسما رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که ما و همه متحدان آمریکا خواستیم در سوریه تحول به وجود بیاوریم ولی نتوانستیم چون ایران نمی‌خواست.
کد خبر: ۳۵۸۰۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸ - 16August 2019

رئیس جمهور آمریکا به ضعف خود و اقتدار ایران رسما اعتراف کرد/ مردم ایران و عراق بعد از جنگ برادر شدندبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش بین‌المللی فعالان اربعین حسینی اظهار داشت: در تاریخ هم می‌خوانیم که از نجف به کربلا هم در اربعین پیاده می‌رفتند اما افرادی که معرفت داشتند کم بود و فقط برخی از علما بودند.

وی افزود: این عنایتی که نصیب شیعیان، غیرشیعیان و مسلمانان و حتی غیر مسلمانان شده را باید قدر بدانیم و با جدیت در این مراسم شرکت کنیم.

سردار فدوی تصریح کرد: هرچقدر بیشتر می‌توانیم خودمان را نسبت به شرکت در این مسیر و حضور در راهپیمایی اربعین موظف بدانیم.

جانشین فرمانده سپاه تاکید کرد: غیر از مقطع زمانی وقوع حادثه کربلا، پیدا نمی‌کنید که همه مستکبران عالم جمع شوند تا علیه اسلام به ستیز برخیزند ولی نتیجه نگیرند.

وی گفت: هر سال انقلاب اسلامی در جایگاهی بلندتر و والاتر از سال قبل قرار می گیرد و دشمنان این اقتدار را می فهمند و می بینند.

سردار فدوی یادآور شد: ما چون درون انقلاب اسلامی هستیم خیلی این اقتدار و پیشرفت را درک نمی‌کنیم اما دشمنان ما و افرادی که بیرون هستند این پیشرفت و اقتدار را می بینند، هیچ کشوری نمی تواند حتی به این فکر کند که با آمریکا وارد جنگ شود الا جمهوری اسلامی ایران.

وی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی خیلی زود فهمیدند که حتی فکر اینکه به انقلاب اسلامی تعرض کنند، شدنی نیست.

سردار فدوی ادامه داد: رسما رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که ما و همه متحدان آمریکا خواستیم [به نفع خودمان] در سوریه تحول به وجود بیاوریم ولی نتوانستیم چون ایران نمی خواست.

جانشین فرمانده سپاه تصریح کرد: ما باید مواظب باشیم که وسوسه های این شیطان بزرگ نتواند بر ما تاثیری داشته باشد و این یعنی تقوا، مواظبت کردن در تمامی زمینه ها.

وی گفت: هشت سال جنگ بین ایران و عراق در میان بود، وقتی خباثت بعثی‌ها تمام شد، دل های این دو مردم آنچنان متحد شد با هم که دیگران نمی توانستند تشخیص دهند اینها ایرانی هستند یا عراقی و این محبت از محبت امام حسین (ع) نشات می گیرد.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: خداروشکر که قوت و حقانیت و برکت انقلاب اسلامی انقدر قوی است که هر روز یک ملت را زیر پرو بال خود قرار می دهد و ما به این عظمت افتخار می کنیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها