به روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
مهلت ارسال آثار بخش‌های خیابانی و خردسال به بیست و ششمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان 10 روز تمدید شد.
کد خبر: ۳۶۱۴۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹ - 11September 2019

یک مهلت 10 روزه به متقاضیان جشنواره تئاتر کودک و نوجوانبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «مجید قناد» دبیر این جشنواره اعلام کرد: با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار بخشهای خیابانی و خردسال در روز 20 شهریور و به دلیل همزمانی ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و حضور هنرمندان در مراسم سوگواری و تعطیلات رسمی هفته‌ی اخیر، مهلت ارسال آثار در بخش‌های خیابانی و خردسال 10 روز تمدید شد و هنرمندان تا پایان شهریورماه می‌توانند آثار خود را در این دو بخش ارسال کنند.

این مجری و هنرمند کودکان در ادامه با ابراز خرسندی از استقبال هنرمندان داخل و خارج از کشور از این دوره از جشنواره در بخشهای مختلف، تعداد آثار ارسالی به بخش مسابقه‌ نمایشنامه نویسی را 57 نمایشنامه اعلام کرد که برای بازخوانی و انتخاب آثار برتر به اساتید و متخصصان سپرده شده است که اسامی آنها همزمان با نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

بخش‌های خیابانی و خردسال بیست و ششمین جشنوارهی بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به صورت رقابتی برگزار می‌شود و آثار متقاضی نباید پیش از این اجرای عموم رفته و یا در جشنواره‌ی دیگری شرکت کرده باشند.

متقاضیان برای حضور در این بخش‌ها می بایست فرم تقاضای حضور، چهار نسخه دی وی دی حاوی فایل تصویری اجرای نمایش به همراه سایر مدارک ذکر شده در فراخوان را به دبیرخانه ارسال کنند.

نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار همدان، بولوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهیدآوینی، دبیرخانه جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان به کد پستی: 6516933634 و شماره تماس: 08132512118 است.

بیست و ششمین جشنواره‌ بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد با شعار  «کودک، طبیعت، تئاتر» از 16 تا 21 آبان ماه 1398 در همدان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار