به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
علاءالدین بروجردی گفت: تغییر بولتون نشان‌دهنده شکست سیاست‌های تندروانه ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران و همچنین شکستی برای رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود.
کد خبر: ۳۶۱۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰ - 15September 2019

تحلیل بروجردی از اخراج «بولتون»به گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، علاءالدین بروجردی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم «ترامپ» مبنی بر برکناری «جان بولتون»، اظهار داشت: این تغییر حکایت از شکست سیاست‌های تندروانه ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران دارد که مشخص شد تندروی‌ها و فشارها و جوسازی‌ها سودی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: از طرفی جان بولتون مهره نتانیاهو و عامل اسرائیل بود؛ لذا برکناری او عملا شکستی برای رژیم صهیونیستی و سیاست‌هایش علیه فشار بر ایران محسوب می‌شود، مجموعه سیاست‌هایی که توفیق نداشته است. البته که ترامپ از ابتدای روی کار آمدنش دچار یک آشفتگی در تصمیم‌گیری‌هایش بوده است به همین دلیل با اکثر کشورهای دنیا با مشکل مواجه شده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تغییر بولتون به معنای تغییر سیاست‌های آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران نیست، البته تا زمانی که ترامپ به برجام برنگردد و تحریم‌ها را لغو نکند ما هم هیچ نیم نگاه مثبتی به آمریکا نخواهیم داشت.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها