به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
در جلسه‌ای با حضور مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی و رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، مقرر شد دو واحد درسی آشنایی با معارف دفاع مقدس در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برگزار شود.
کد خبر: ۳۶۲۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰ - 16September 2019

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان شمالی، جلسه‌ای با حضور سرهنگ «احیامحمد امیری» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی، حجت الاسلام «احمد پرهیزگار» مدیریت امور روحانیت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و «عباس پهلوانی» رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برگزار شد.

برگزاری درس آشنایی با معارف دفاع مقدس در دانشگاه علمی کاربردی خراسان شمالی

در این جلسه در خصوص برگزاری دو واحد درسی آشنایی با معارف دفاع مقدس در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بحث و گفت و گو شد که در نهایت مقرر شد رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان شمالی نسبت به برگزاری دو واحد درسی آشنایی با معارف دفاع مقدس اقدام کند و قبل از انتخاب واحد و شروع کلاس، کلیه دانشجویان این دانشگاه را نسبت به اهمیت و جایگاه این درس توجیه نماید که برابر بخشنامه توجه و ترغیب دانشجو جهت انتخاب این درس به عهده ریاست دانشگاه است.

همچنین در این جلسه مقرر شد درس آشنایی با معارف دفاع مقدس به عنوان دوره ضمن خدمت برای کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان با همکاری ریاست دانشگاه و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شود.

برگزاری درس آشنایی با معارف دفاع مقدس در دانشگاه علمی کاربردی خراسان شمالی

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار