به روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
دبیر ستاد مرکزی اربعین:
«احمد محمدی‌فر» گفت: امروز مرز خسروی مجدد بازگشایی شد و با برنامه‌های امنیتی صورت گرفته و جایگزین کردن مسیر برای تردد زائران در این مرز امنیت برقرار است و در سایر مرزها نیز مشکلی وجود ندارد.
کد خبر: ۳۶۵۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲ - 07October 2019

مرز خسروی مجدداً بازگشایی شد/ امنیت برای تردد زائران برقرار استبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «احمد محمدی‌فر» دبیر ستاد مرکزی اربعین در گفت‌وگو با «فارس»، با اشاره به نام‌نویسی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از زائران اربعین در سامانه «سماح»، اظهار داشت: امروز مرز خسروی مجدد بازگشایی شد و با برنامه‌های امنیتی صورت گرفته و جایگزین کردن مسیر برای تردد زائران در این مرز امنیت برقرار است و در سایر مرزها نیز مشکلی وجود ندارد. 

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ هزار نفر از زائران اربعین از مرزها خارج شده‌اند، گفت: تردد در مرزهای چهارگانه مهران، خسروی، چذابه و شلمچه در حال انجام است و عبور زائران نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵ برابر افزایش یافته است. 

محمدی‌فر با اشاره به ارائه خدمات به زائران در موکب‌های اربعینی خاطرنشان کرد: از امروز عملیات خدمت‌رسانی به زائران به صورت رسمی آغاز شده است. علی‌رغم این‌که از چهار روز گذشته به صورت غیررسمی خدمت‌‌رسانی به زائران صورت می‌گرفت. امیدواریم که زائران با برنامه‌ریزی از کشور خارج شوند و‌ سفر خود را مدیریت کنند.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها