به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
ستاد مرکزی راهیان نور کشور در دستورالعملی ضمن اشاره به اهمیت حماسه اربعین حسینی، ابراز امیدواری کرد که قرارگاه‌های راهیان نور کماکان به نقش موثر خود با بهره‌گیری از توانمندی و ظرفیت‌های موجود جهت ارائه تسهیلات و خدمات به زائرین عزیز حسینی اقدامات لازم را به عمل آورند.
کد خبر: ۳۶۵۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴ - 09October 2019

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، بر اساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر هماهنگی حداکثری سازمان‌ها و دستگاه‌ها در حماسه حسینی و همچنین تردد حداکثری زائرین حسینی از یادمان‌های دفاع مقدس و مسیر‌های مواصلاتی با آن، ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی دستورالعملی به قرارگاه‌های تابعه، سازمان‌ها و دستگاه‌های فعال در راهیان نور، حمایت و پشتیبانی خود را از این حماسه عظیم اعلام و دستورات هماهنگی را ابلاغ کرد.

سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این دستورالعمل ضمن اشاره به اهمیت حماسه اربعین حسینی، ابراز امیدواری کرده است که قرارگاه‌های راهیان نور کماکان به نقش موثر خود با بهره‌گیری از توانمندی و ظرفیت‌های موجود با ارائه تسهیلات و خدمات به زائرین عزیز اقدامات لازم را به عمل آورند.

محدوده جغرافیایی این ابلاغیه، استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان به ویژه یادمان‌های دوکوهه، شلمچه، چزابه، دهلاویه، قلاویزان (نقطه ایثار)، مرصاد، بازی دراز، شهید بهشتی، معراج شهدای اهواز و مسیر‌های مواصلاتی یادمان‌ها اعلام شده است.

به گزارش دفاع‌پرس، طی سنوات قبل، امسال هم امکانات راهیان نور از جمله اسکان، پذیرایی و ارائه خدمات متنوع فرهنگی، تبلیغی و خدماتی اردوگاه‌ها و یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس در اختیار زائرین اربعین حسینی علیه السلام قرار گرفته است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها