به روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه دریا را میدانی تعیین‌کننده در نبرد با مستکبران دانست و گفت: دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستند.
کد خبر: ۳۶۵۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲ - 09October 2019

دریا میدانی تعیین کننده در نبرد با استکبار است/ دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز برابر ما کم‌توان هستندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌‎پرس، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان کارشناسی پیوسته دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نیروی دریایی سپاه در زیباکنار از پاسداران جوان به عنوان نهال‌های با طراوت و پرثمر انقلاب اسلامی یاد کرد و اظهار داشت: پاسداران جوان باید حافظ بیرق مبارزه با مستکبران که نسل‌های پیشین در سپاه بلند کردند، باشند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران قله‌های بسیاری را پیش رو دارد که باید فتح کند، گفت: جمهوری اسلامی بعد از 40 سال مبارزه و ایستادگی به این باور حقیقت رسیده است که می‌تواند دشمنان خود را شکست دهد و به فضل الهی جغرافیای مقاومت گسترش یافته است.

سرلشکر سلامی با اشاره به توفیقات و دستاوردهای ایران اسلامی برابر دشمنان و مستکبران جهانی اظهار داشت: مهم‌ترین دستاورد مقاومت ملت ایران این است که راه شکست دادن دشمنان را آموخته و اعتماد به نفس کافی برای این اقدام بزرگ را دارد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان ملت ایران حتی در حداکثر قدرت خود نیز در برابر ما کم‌توان هستند، گفت: با این وجود ما هیچ‌گاه دشمن را دست‌کم نمی‌گیریم؛ به این دلیل که همواره باید در مسیر ایستادگی و مقاومت پیشرفت کنیم.

سردار سلامی ایمان و توکل را دو عامل مهم برای غلبه بر دشمنان دانست و تصریح کرد: امروز همه تلاش ما این است که دشمن را از قلب اسلام دور کنیم.

وی دریا را میدانی تعیین‌کننده در نبرد با مستکبران توصیف و خاطرنشان کرد: پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه باید همواره آماده باشند تا بتوانند از مواضع ملت ایران در دریاها حفاظت کنند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه حضور در میادین دریایی نیازمند آمادگی علمی و جسمی است، اظهار داشت: توانایی علمی، جسمی و ایمانی سه ضلع موفقیت در میادین جنگ دریایی است.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها