به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس:
سرهنگ پاسدار سعید کوشکی جهرمی با بیان اینکه رزمندگان با از خودگذشتگی در دوران دفاع مقدس باعث پیروزی ایران اسلامی در برابر دشمنان شدند گفت: این خون شهدا بود که انقلاب و اسلام را به جهانیان معرفی کرد.
کد خبر: ۳۶۷۱۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶ - 22October 2019

اسلام با خون شهدا به جهانیان معرفی شدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شیراز، سرهنگ پاسدار «سعید کوشکی جهرمی» مدیرکل جفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس امروز در بادواره شهدای مدافعین حرم شهرستان سروستان با بیان اینکه شهدا به آیت الهی و غیب ایمان داشتند و این از ویژگی های شهدای دوران دفاع مقدس است، اظهار داشت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با جانفشانی و از خودگذشتگی ایران اسلامی را به پیروزی رساندند و این شهدا بودند که انقلاب و اسلام را به جهانیان معرفی کردند.

وی بیان داشت: رزمندگان با اهمیت دادن به نماز و اعمال دین مبین اسلام در سخترین شرایط در جبهه ها این دفاع را به دفاع مقدس تبدیل کردند و این نشان دهنده  منزلت شهدا است که همه ما باید شهدا را قدر بدانیم و راه آنها را ادامه بدیم.

کوشکی افزود: رزمندگان سرمایه‌های جامعه هستند و اگر امروز حرمین شرفین ما در شرایط امن و سالم به سر می برند از برکت حضور و جانفشانی های رزمندگان مدافعین حرم است این مدافعین حرم بودند که در مقابل تخریب حرم های مطهر در سوریه و عراق ایستادند و دشمن را از رسیدن به اهداف شوم خود، شکست دادند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس تصریح کرد: مردم ایران و دیگر کشورهای اسلامی در اربعین امسال عزمت این حرکت را به جهانیان نشان دادند و این به برکت خون پاک شهدای مدافعین حرم بود.

این رزمنده دوران دفاع مقدس گفت: شهدا از سرمایه های انقلاب اسلامی هستند که باید از دستاوردهای دوران دفاع مقدس به خوبی استقاده کرد و دستاوردهای این دوران را به نسل های آینده منقل کرد و فرهنگ ارزشمند دوران دفاع مقدس باید به مردم و جامعه تبیین شود و بهره برداری لازم از آن صورت پذیرد.

وی اظهار داشت: امروز به برکت خون پاک شهدا دشمنان ایران اسلامی جرات تعرض به کشور را ندارند و می‌دانند که اگر دست به خطا بزنند با پاسخ قاطع و دندان شکنی روبرو خواهند شد.

کوشکی به محاصره رسانه ای پیاده روی اربعین امسال اشاره کرد و بیان داشت: این محاصره نیز با هوشیاری مردم و زوار کشورهای ایران، عراق و دیگر کشورهای اسلامی با راه اندازی هشتک‌های خود و حضور فعال در فضای مجازی آنها را با شکست روبرو کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها