به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
فراخوان پویش سرود «منطقه پرواز ممنوع» به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با همکاری مرکز تخصصی هنرهای جمع‌خوانی سینوا در سه بخش پاتوقی، سرود همگانی مدارس، گروه سرود مدارس اعلام شد.
کد خبر: ۳۶۸۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵ - 03November 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، فراخوان پویش سرود «منطقه پرواز ممنوع» به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با همکاری سامانه جامع هنرهای جمع خوانی (سینوا) در آستانه اکران مردمی این فیلم سینمایی در سه بخش «پاتوقی» و «سرود همگانی مدارس» و «گروه سرود مدارس» اعلام شد.

گروه‌های سرود به منظور شرکت در بخش پاتوقی پوپش باید در محل‌های پر رفت و آمد سطح شهر از اجرای سرود منطقه پرواز ممنوع فیلم تهیه کنند و به دبیرخانه پویش ارسال کنند. بخش دیگر این پویش مربوط به اجرای گروه‌های سرود در مدارس است. گروه‌های سرود مدارس می‌توانند بعد از چند مرتبه تمرین، سرود را در هر مکانی از مدرسه اجرا کنند. سومین بخش این پویش سرود همگانی مدارس نام دارد. در این بخش همه دانش آموزان مدرسه سرود منطقه پرواز ممنوع را به صورت همگانی اجرا می‌کنند و فیلم این اجرا به دبیرخانه ارسال می‌شود.

برای گروه‌های سرود برتر جوایز نقدی بین دو تا 10 میلیون تومان درنظر گرفته شده که به گروه‌ها و مربیان برتر داده می‌شود.

علاقمندان به منظور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی پویش به نشانی campaign.sinavaa.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار