به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۷
در پی فقدان هنرمند پیشکسوت و مردمی مرحوم استاد «رضا عبدی»، حمید شاه آبادی پیام تسلیتی را صادر کرد.
کد خبر: ۳۷۰۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱ - 16November 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، در پی فقدان هنرمند پیشکسوت و مردمی مرحوم استاد «رضا عبدی»، حمید شاه آبادی پیام تسلیتی را صادر کرد.

در این پیام آمده است؛ سال هاست که تلاش های هنری این پیشکسوت برجسته، در برنامه های ارزشمند رادیو جلوه‌گری می‌کند.

از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون این هنرمند توانا برای شادی ملت ایران در رسانه صدا و در برنامه «صبح جمعه با شما» مهمان خانه‌های مردم می شد تا با مساعی فرهیختگانی همچون مرحوم منوچهر نوذری، نقطه عطف «انطباق رسانه با نیاز مخاطب» را در فراهم کند و لبخند را بر لبان آنان بنشاند.

در وصف توانمندی این هنرمند پیشکسوت، همین بس که بعد از گذشت چندین دهه از آن زمان، کماکان می‌توانست شخصیت «آمیز عبدالطمع» که درون مایه سادگی و یکرنگی هنر استاد رضا عبدی را نشان می داد در خیال شنوندگان به تصویر کشد و به یادگار گذارد.

خدمات دیگر این هنرمند مردمی در عرصه‌های مختلف از جمله دوبله و نمایشنامه نویسی و سایر حوزه ها، برای مخاطبین رادیو و دست اندرکاران مانا خواهد بود.

اینجانب فقدان این هنرمند عزیز را به همکاران پر تلاش در صدای جمهوری اسلامی ایران و به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه فرهنگی و هنری کشور، تسلیت عرض می کنم.

خاطر نشان می شود مراسم تشییع آن مرحوم صبح روز یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰ صبح از جلوی ساختمان شهدای رادیو به سمت مسجد بلال سازمان صداوسیما و سپس بهشت زهرا انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها