به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۷
در دیدار فرمانده ارتش پاکستان با سرلشکر موسوی مطرح شد؛
ژنرال «باجوا» با حضور در ستاد فرماندهی آجا با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.
کد خبر: ۳۷۰۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸ - 19November 2019

فرمانده ارتش پاکستان با سرلشکر موسوی دیدار کردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، ژنرال «قمر جاوید باجوا» فرمانده ارتش پاکستان که در رأس یک هیأت عالی‌رتبه نظامی به ایران سفر کرده است، با حضور در ستاد فرماندهی ارتش، با امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

سرلشکر موسوی در این دیدار با بیان اینکه پاکستان یک کشور بزرگ و با تمدنی کهن است، گفت: ایران و پاکستان دو کشور همسایه و دارای اشتراکات دینی هستند که از گذشته‌های دور در زمینه‌های مختلف ارتباط و همکاری داشته‌اند.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران و ارتش پاکستان تعامل و همکاری‌های زیادی در زمینه تبادل آموزشی و اعزام دانشجو داشته و دارند و امیدواریم این همکاری‌ها روز به روز گسترش یابد.

فرمانده ارتش پاکستان نیز در این دیدار با استقبال از همکاری‌های دو جانبه گفت: آماده ارتقای همکاری‌ها در همه حوزه‌ها هستیم.

وی افزود: دو کشور دارای تهدیدات و منافع مشترک هستند که لازم است در این خصوص با یکدیگر تعامل و همکاری نزدیکی داشته باشند.

این دیدار دو جانبه در چارچوب گسترش و تقویت همکاری‌های نظامی، هم‌افزایی و همکاری در تأمین امنیت مرز‌ها و تبادل آموزش‌های نظامی صورت گرفت.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها