به روز شده در: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
آیت‌الله دری نجف‌آبادی:
آیت‌الله «دری نجف‌آبادی» گفت: راه ترسیم شده توسط امام خمینی (ره) همان راه امام حسین (ع) است و تضعیف این راه توسط هر کسی صورت بگیرد هم خیانت به اسلام و قرآن و آرمان‌های علوی و آرمان‌های شهداست، هم آب به آسیاب دشمن ریختن است.
کد خبر: ۳۷۲۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱ - 29November 2019

تضعیف راه انقلاب، خیانت به اسلام و قرآن استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از استان مرکزی، آیت الله «دری نجف آبادی» نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: رهبر انقلاب اسلامی در دیدار با بسیجیان از حضور با شکوه مردم کشور قدردانی و ملت بزرگوار ایران را تکریم کردند و ما هم از مردم ایران خصوصا مردم استان مرکزی قدردانی می کنیم. به واقع اغتشاشات اخیر که به بهانه گران شدن بنزین و با سوءاستفاده از مطالبات مردمی صورت گرفته بود، توطئه ای وسیع بود و صرفا اعتراض به افزایش قیمت بنزین نبود.

وی با اشاره به مسائل این روزهای عراق افزود: مشکلات رخ داده در عراق هم توطئه ای دیگر از طرف دشمنان شیعیان است و نباید این مسائل را ساده انگاشت. مردم عراق که مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشته و از جنگ های بسیاری عبور کرده اند حالا هم گرفتار چنین مشکلاتی شده اند که نیاز است تا هوشیار باشند و حساب خود را از اغتشاشگران جدا کنند و قدر خودشان را بدانند. البته در این مسائل دست های پشت پرده بیگانگان قابل مشاهده است.

دری نجف آبادی با بیان اینکه راه ما مشخص است، گفت: راهی که ائمه هدی (ع) برای ما در عصر غیبت مشخص کرده اند مشخص است و آن تبعیت از فقهای عادل است که این فقها مانند حصن و قلعه های حافظ یک شهر از ما در زمان غیبت محافظت می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه نمی شود در کشوری مانند عراق مرجعیت شیعه حاضر باشد و عده ای اراذل هر غلطی خواستند بکنند، گفت: در کشور خودمان هم همینطور است، شیعه بی حساب و کتاب نیست و سکان دار دارد. زمانی که رهبر انقلاب اسلامی چیزی را عنوان کردند باید گفت سمعا و طاعتا.

وی در ادامه با تبریک هفتم آذر که روز نیروی دریایی است و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای این نیرو، تصریح کرد: نیروی دریایی ما با حضور قدرتمند و عزت آفرین در آب های مرزی و بین المللی از امنیت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران دفاع می کند. همچنین باید از کلیه نیروهای مسلح اعم از سپاه پاسداران، نیروی انتظامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر کنیم و برای آنان از خداوند توفیق روز افزون را بخواهیم چرا که این امنیت و آرامش را مدیون آنان هستیم.

دری نجف آبادی ادامه داد: نیروهای مسلح ما همواره بیدارند و اگر کوچکترین چیزی بخواهد از فضای کشور عبور کند از دید تیزبین نیروهای مسلح ما دور نمی ماند. همچنین نیاز است تا از مراجع اطلاعاتی کشور نیز تشکر کنیم که اطلاعات کشور را کاملا در دست داشته و به صورت شبانه روزی از امنیت این کشور دفاع می کنند و مردم نیز با این نیروها تعامل خوبی دارند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار