به روز شده در: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸
مدیرکل ضد تروریسم وزارت اطلاعات اعلام کرد؛
مدیر کل ضد تروریسم وزارت اطلاعات از دستگیری ۷۹ نفر از عناصر اصلی حمله به مراکز عمومی و خصوصی، پایگاه‌های نظامی و انتظامی و مردم در اغتشاشات اخیر خبر داد.
کد خبر: ۳۷۲۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶ - 02December 2019

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، مدیر کل ضد تروریسم وزارت اطلاعات اعلام کرد: با اقدامات شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان خوزستان، ۷۹ نفر از عناصر اصلی حمله به مراکز عمومی و خصوصی، پایگاه‌های نظامی و انتظامی و مردم شناسایی و در حین و بعد از اغتشاشات دستگیر شدند.

وی افزود: از این افراد ۱۳ قبضه انواع اسلحه از جمله کلاشنیکف و کلت کمری، لباس نظامی، پلاک جعلی خودرو و تابلوی ایست و بازرسی کشف و ضبط شد. سه تیم تروریستی با حمایت یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس آموزش‌های ویژه دیده و نقش مهمی در حمله به مراکز دولتی و شلیک به حافظان امنیت و مردم داشتند که یکی از اتباع این کشور نیز جزء دستگیرشدگان است.

مدیر کل ضد تروریسم وزارت اطلاعات همچنین گفت: چندین تیم تروریستی که برنامه‌ریزی و یا نقش مؤثر در خرابکاری و حمله به مراکز حساس و مردم در سطح کشور داشتند، شناسایی و دستگیر شدند که اطلاعات آن در آینده نزدیک به سمع و نظر مردم بصیر کشور خواهد رسید.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها