به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
سینما حقیقت/ 16
در هفتمین روز از جشنواره بین‌المللی «سینما‌حقیقت» چهار فیلم در بخش «جایزه شهید آوینی» اکران خواهد شد.
کد خبر: ۳۷۴۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰ - 15December 2019

اعلام برنامه‌های روز هفتم جشنواره «سینما‌حقیقت»/ اکران چهار فیلم در بخش «جایزه شهید آوینی»به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، در هفتمین و آخرین روز از جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» (یکشنبه ۲۴ آذر) ۳۸ فیلم در بخش‌های مسابقه ملی، مسابقه بین‌المل، جایزه کارآفرینی و «جایزه شهید آوینی» به نمایش درخواهد آمد که چهار فیلم «یک کاج صد گنجشک»، «روایت سیل»، «مادر جبهه‌ها» و «مرهم» با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در بخش «جایزه شهید آوینی» اکران خواهد شد.

برنامه‌های اکران روز هفتم جشنواره «سینما‌حقیقت» به شرح زیر است:

فیلم‌های پر مخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

مسابقه ملی

ساعت ۱۴ تا ۱۶
آشو/ جعفر نجفی
واکس‌چه/ کامران حیدری
ساعت ۱۶ تا ۱۸
نت‌های مسی یک رویا/ رضا فرهمند
ساعت ۱۸ تا ۲۰
تارهای ممنوعه/ حسن نوری
ساعت ۲۰ تا ۲۲
نه کوچک نه بزرگ/ محمدصادق رمضانی‌مقدم
نمایش‌های ویژه
ساعت ۲۲ تا ۲۴
الاغی به اسم جونیمو/ ارجون تالوار و بینیا تامسکین

سالن دو
پرتره

۱۸ تا ۲۰
یاد درختان/ صهیب قسم‌الباری مصطفی/ فرانسه، سودان، آلمان، جمهوری چاد و قطر
چشم‌انداز سینمای مستند کشورهای بالکان و بالتیک
۲۰ تا ۲۴
پدر جاسوس من/ گیتس گروبه و یاک کلمی/ لاتویا، آمریکا و آلمان

سالن سه
مسابقه بین‌الملل

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰
قهرمان گله/ تون فانت زانتفورت/ هلند

مسابقه بین‌الملل

ساعت ۱۴ تا ۱۶
کابل، شهری در باد/ ابوذر امینی/ هلند، افغانستان، ژاپن و آلمان
ساعت ۱۶ تا ۱۸
مصاحبه پخش نشده/ محمد صلاح/ مصر
سمفونی کارخانه اورسوس/ یاسمینا وویچک/ لهستان
ساعت ۱۸ تا ۲۰
کنار رینگ/ آندره هورمان/ آلمان و آمریکا

پرتره

ساعت ۲۰ تا ۲۲
روح پیتر سلرز/ پیتر مداک/ قبرس
آینه یک جشنواره: جشنواره مستند میلینیوم بلژیک
۲۲ تا ۲۴
زنی در اسارت/ برنادت توزا ریتر/ مجارستان و آلمان

سالن چهار
فیلم‌های پر مخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰
خارج از مسابقه
ساعت ۱۴ تا ۱۶
شیر دیت/ مسعود بابایی
هشاش/ محمدرضا خوش‌فرمان

مسابقه ملی

ساعت ۱۶ تا ۱۸
خسوف/ محسن استادعلی
ساعت ۱۸ تا ۲۰
پلاک ۱۳/ ریحانه ظهیری
آتش/ احسان مقدسی

جایزه شهید آوینی

ساعت ۲۰ تا ۲۲
یک کاج و صد گنجشک/ سید هاشم مرتضویان

سالن پنج
فیلم‌های پر مخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

فیلم‌های مستند کارآفرینی

۱۴ تا ۱۶
آرزوهایت را زندگی کن/ حمید کوهپایی
خودکار/ محمد ثقفی
ساعت ۱۶ تا ۱۸
قصه یک مرد/ سیاوش جمالی و عطا مهراد
ماک در ایران/ امین آزاد

جایزه شهید آوینی

ساعت ۱۸ تا ۲۰
روایت سیل/ مصطفی شوقی
ساعت ۲۰ تا ۲۲
مادر جبهه‌ها/ شهرام میراب اقدم
مرهم/ مسعود زارعیان

پرتره

ساعت ۲۲ تا ۲۴
توقف ناپذیر: شان اسکالی و هنر همه چیز/ نیک ویلینگ/ انگلستان

سالن شش
فیلم‌های پرمخاطب

ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰

مسابقه ملی

ساعت ۱۴ تا ۱۶
تنها چند متر/ حجت طاهری
ماهر/ مسعود دهنوی
ساعت ۱۶ تا ۱۸
کرار/ محسن عقیلی
گلوله باران/ مرتضی پایه ‌شناس و حسین مومن
ساعت ۱۸ تا ۲۰
دموکراسی/ تورج کلانتری
چشم‌ها و دست‌ها/ پناه‌برخدا رضایی
ساعت ۲۰ تا ۲۲
روزی که رفت/ هادی معصوم دوست
ساعت ۲۲ تا ۲۴
پدربزرگ/ آرش رخشا
کاغذ پاره‌ها/ بهزاد نعلبندی

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینما‌حقیقت» به دبیری «محمد حمیدی مقدم» تا ۲۴ آذر در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار