به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین:
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تأکید بر اتحاد میان این جنبش و حماس و دیگر قوای مقاومت اعلام کرد، هیچ حمله‌ای بدون پاسخ نخواهد بود.
کد خبر: ۳۷۵۰۸۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳ - 19December 2019

هیچ حمله‌ای بی‌پاسخ نخواهد ماندبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (پنجشنبه) بر ادامه مسیر جهاد و وحدت قوای میدانی در مقابله با حملات، با وجود همه چالش‌ها تأکید کرد.

به نوشته پایگاه «فلسطین الیوم»، النخاله تأکید کرد: جنبش جهاد اسلامی با حماس و دیگر قوای مقاومت برای مقابله متحد با هر حمله‌ای توافق کرده و هیچ حمله و تجاوزی بدون پاسخ باقی نخواهد ماند.

وی در ادامه به مقابله مقاومت فلسطین با حملات رژیم صهیونیستی در آبان ماه گذشته و در پی ترور «بها الوالعطا» پرداخت و گفت: مردان مقاومت حدود یک ماه پیش با حمله جدیدی مقابله کردند و در مقابل سرکشی دشمن ایستادند؛ مقاومت علیرغم کمی تجهیزات و تعداد پیروزی دیگری را رقم زد.

النخاله در ادامه بر شهدایی که هیچ زمانی در فداکاری و دفاع از سرزمین، کرامت و دین تردید نکردند، درود فرستاد و گفت: «مسیری که ما انتخاب کردیم و پرچمی که ما برافراشتیم مسیر و پرچم جهاد و مقاومت است وتا زمانی زنده‌ایم این پرچم برافراشته خواهد بود».

ماه گذشته درگیری میان جهاد اسلامی و تل‌آویو پس از آن آغاز شد که رژیم صهیونیستی با حمله همزمان به غزه و دمشق، قصد ترور دو عضو بلندپایه جنبش جهاد اسلامی را کرد. در حمله به غزه، «بهاء ابوالعطا» به شهادت رسید، اما در حمله به دمشق، تل‌آویو به هدفش، یعنی شهادت «اکرم العجوری» نرسید.

پس از آن درگیری دو روزه میان دو طرف آغاز شد. مقاومت فلسطین بیش از چهارصد راکت و موشک به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرد و رژیم صهیونیستی نیز در حملات متعدد به غزه بیش از سی نفر را به شهادت رساند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار