به روز شده در: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
لاریجانی در دیدار با وزیر دفاع:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نیرو‌های مسلح، برای رصد دقیق تحولات منطقه‌ای و لزوم آمادگی کامل دفاعی در برابر تهدیدات احتمالی، باید از قدرت دفاعی حداکثری در راستای امنیت پایدار برخوردار باشند.
کد خبر: ۳۷۶۶۷۱
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹ - 30December 2019

نیروهای مسلح باید از قدرت دفاعی حداکثری برخوردار باشندبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، علی لاریجانی در دیدار وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که امروز (دوشنبه) انجام شد، توجه به وضعیت معیشت کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح، بازدارندگی، تعامل بهینه با شرکت‌های همکار را از اولویت‌های حوزه دفاع دانست و اظهار داشت: نیروهای مسلح مقتدر ایران اسلامی، برای رصد دقیق تحولات منطقه‌ای و لزوم آمادگی کامل دفاعی در برابر تهدیدات احتمالی، باید از قدرت دفاعی حداکثری در راستای امنیت پایدار برخوردار باشند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت موضوع دفاع در سطح ملی، بر اهتمام همه جانبه مجلس شورای اسلامی بر تقویت نیروهای مسلح تاکید کرد و افزود: امیدواریم با همکاری صمیمانه دولت، مجلس شورای اسلامی و نیروهای مسلح، بودجه متناسبی با توجه به نیاز نیروهای مسلح تصویب شود.

امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این نشست با تشریح ظرفیت‌های بودجه نیروهای مسلح و پیشنهادهای دولت، توجه مجلس شورای اسلامی به حوزه دفاع را خواستار شد.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار