به روز شده در: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران، مقابل دفتر حافظ منافع آمریکا تجمع و اقدام جنایتکارانه ارتش تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار «سلیمانی» را محکوم کردند.
کد خبر: ۳۷۷۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹ - 04January 2020

تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران مقابل دفتر حافظ منافع آمریکابه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران، جمعه شب (13 دی) مقابل دفتر حافظ منافع آمریکا تجمع و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، اقدام جنایتکارانه ارتش تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار «سلیمانی» را محکوم کردند.

تجمع‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی، به سرمداران آمریکایی تاکید کردند که باید منتظر پاسخ سخت و قاطع فرزندان انقلاب باشند.

دانشجویان با سر دادن شعارهایی همچون «انتقام حاج قاسم؛ نابودی اسرائیل»، «اتحاد، اتحاد علیه مستکبرین؛ شهادت، شهادت سلاح مستضعفین»، «ما همه سرباز توئیم خامنه‌ای؛ گوش به فرمان توئیم خامنه‌ای» و...  آمادگی خود را برای حضور در میدان نبرد با دشمنان اعلام کردند.

تجمع‌کنندگان بیانیه این تجمع و نقش تصویر حاج قاسم سلیمانی را بر درب دفتر حافظ منافع آمریکا نصب کردند.

متن بیانیه این تجمع به شرح زیر است:

«قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَیَیْنِ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِکُمْ أَنْ یُصِیبَکُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِنْ عِنْدِهِ أَوْ بِأَیْدِینَا فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَکُمْ مُتَرَبِّصُونَ»

شهادت سرداران پرافتخار اسلام، سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، به دست دولت تروریست امریکا، اگرچه برای آزادگان جهان دردناک و اندوه‌بار است، نشان‌دهنده صدق وعده الهی است که در انتظار مؤمنان، یا فتح است یا شهادت؛ و در مقابل، آنچه پیش روی دشمنان است، یا هلاکت به دست مؤمنان است و یا عذاب الهی. خشم همگانی امّت اکنون چنان شمشیر آهیخته‌ای است که با فرمانی از جانب ولی امر مسلمین، بر فرق ستمگران خونخوار فرود خواهد آمد.

این حادثه، بار دیگر چهره جنایتکار امریکا را به جهانیان نشان داد تا حق بودن راه ملت‌های ستم‌دیده و مقاوم در مبارزه با استکبار جهانی، بار دیگر و بیش از پیش، ثابت شود. ترور فرماندهان مقاومت به دست امریکا، قطعا مستضعفین جهان، علی‌الخصوص ملت ایران را در راه مبارزه با شیطان اکبر ثابت قدم و مستحکم‌تر خواهد کرد.

خون جوشنده شهدا، نهضت را بیمه و هزاران قاسم سلیمانی خواهد پروراند. این اتفاق، نقطه عطفی است تا بار دیگر، مستضعفان جهان، دوستان و دشمنان خود را بشناسند و در راه مبارزه با کفر و استکبار، تجدید قوا کنند.

اما در مقابل، بار دیگر روسیاهی به زغال ماند و آنان که سال‌هاست در تلاشند تا چهره امریکا و هم‌پیمانانش را بزک کنند، برای بار چندم در پیشگاه ملت ایران و دیگر ملت‌های ستمدیده، سرافکنده شدند. تقلیل این جنایت به دستور رئیس جمهور امریکا، یعنی جدا دانستن نظام جنایتکار امریکا از رئیس جمهور فعلی آن نیز در راستای بزک کردن چهره پلید امریکاست و در پیشگاه ملت ایران و دیگر ملت‌های مستعضف، چیزی جز شرم به بار نخواهد آورد.

دانشجویان، شهادت ایشان را به حضرت ولیعصر(عج)، رهبر انقلاب اسلامی، خانواده ایشان و عموم ملّت تبریک و تسلیت عرض می‌کنند و بار دیگر عهد می‌بندند که تا آخرین قطره خون و تا نابودی کامل جبهه کفر و استکبار، دست از مبارزه نکشند.

بدیهی است، مسئولین مربوطه باید در اسرع وقت، در تمامی عرصه‌ها پاسخی درخور به متجاوزان بدهند که خروج از تمام معاهداتی که یک طرف آن امریکای تروریست است، و پیگیری حقوقی این فاجعه در محافل بین‌المللی اولین قدم آن است. همچنین نباید از هیچ اقدامی در راستای اخراج کامل امریکا از منطقه فروگذار شود، چرا که ادامه حضور این رژیم تروریست و جنایتکار، به معنای تأیید این فاجعه و اعلام آمادگی جهت پذیرش فجایع بعدی است.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار