به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
در بیانیه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت مطرح شد؛
جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در بیانیه‌ای آورده است: حاج قاسم سلیمانی فراتر از یک فرمانده نظامی، نماد استکبارستیزی و حق جویی‌آزادی خواهان عالم بود، او فراتر از مرز‌های تاریخی و جغرافیایی مدافع کرامت و حقوق انسانی و علمدار مبارزه با خشونت طلبی و افراطی‌گری بود.
کد خبر: ۳۷۷۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱ - 04January 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به مناسبت شهادت شهید حاج «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه بیانیه‌ای منتشر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا
شهادت هنر مردان خداست و مردان خدا چه هنرمندانه پای عهد خویش با خدا می‌ ایستند.

حاج قاسم سلیمانی فراتر از یک فرمانده نظامی، نماد استکبارستیزی و حق‌جویی‌ آزادی‌خواهان عالم بود، او فراتر از مرزهای تاریخی و جغرافیایی مدافع کرامت و حقوق انسانی و علمدار مبارزه با خشونت‌طلبی و افراطی‌گری بود، نصرت در مقابل ایادی استکبار همچون داعش که با مجاهدت‌ها و از خودگذشتگی‌های فرماندهان روشن ضمیر، با بصیرت، شجاع و مومنی همچون او و همرزم شهیدش ابومهدی المهندس محقق شده تیری بر پیکره جبهه باطل بود؛ و بی‌شک ثمره خون آنها تنومند شدن درخت مقاومت است.

در پی شهادت فرمانده رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت از صبح روز گذشته شاهد ارسال انبوهی از پیام‌ها، ایمیل‌ها و تماس های هنرمندان و سینماگران کشور و همچنین، فیلمسازان مستقل از اقصی نقاط جهان برای ابراز تسلیت، همدردی و مشارکت در پاسداشت این شهید والامقام بوده است.

دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با محکوم کردن این اقدام ضدبشری و تروریستی آمریکا و ایادی آن و تبریک و تسلیت این فقدان بزرگ به محضر بقیه الله الاعظم (ارواحنا فدا)، مقام معظم رهبری، آحاد ملت ایران و به‌ویژه خانواده گرامی ایشان، ضمن قدردانی از انبوه پیام های تسلیت و همدردی هنرمندان و سینماگران ارجمند، از جامعه هنری و سینمایی کشور دعوت می‌کند تا در مراسم تشییع و پاسداشت خدمات و رشادت‌های این سردار همیشه پیروز حضور یابند. بر همان عهد که بودیم بر آنیم هنوز.

دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها