به روز شده در: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور در منزل یکی از جانباختگان سانحه هواپیمای اوکراینی حضور یافت.
کد خبر: ۳۷۹۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱ - 14January 2020

تمام ابعاد حادثه تلخ هواپیمای اوکراینی باید روشن شودبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‎پرس، «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (سه شنبه) در دیدار با خانواده سعید کدخدازاده دانشجوی دکتری شیمی آلی که در حادثه هواپیمای اوکراینی جان خود را از دست داد، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با این خانواده داغدار، اظهار داشت: در این حادثه بسیار تلخ و دردناک، تعداد زیادی از نخبگان و سرمایه‌های بزرگ کشور از دست رفتند.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه سوال‌های متعددی در باره این حادثه تاسف‌بار وجود دارد، افزود: باید ابعاد مختلف این اتفاق مشخص و جزئیات آن به مردم اطلاع‌رسانی شود.

جهانگیری ادامه داد: دولت از عمق وجود از این اتفاق تلخ و دردناک متاثر است و هیاتی را با مسئولیت وزیر راه و شهرسازی مامور کرده است تا هماهنگی‌های لازم برای شناسایی و تحویل پیکر‌های جانباختگان این حادثه به خانواده‌هایشان انجام شود.

پدر و مادر و اعضای خانواده این جان‌باخته حادثه هواپیمای اوکراینی نیز ضمن قدردانی از حضور معاون اول رئیس جمهور، خواستار روشن شدن ابعاد این حادثه و دریافت پاسخ‌های روشن به سوالات مطرح شدند.

پدر سعید کدخدازاده همچنین با اشاره به ویژگی‌ها و خصوصیات فرزند خود، گفت: سعید فرزندی بسیار مومن و اهل مطالعه بود و قرار بود چند ماه دیگر دوره دکتری در رشته شیمی آلی را به اتمام برساند.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها