به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
با معارفه هیئت‌مدیره جدید شرکت چاپ و نشر بین‌الملل، «اسماعیل سلطانی» به‌عنوان مدیرعامل جدید این مؤسسه انتخاب شد.
کد خبر: ۳۸۰۳۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶ - 20January 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، طی حکمی آقایان محمدحسین رجبی‌دوانی، ایمان عطارزاده، اسماعیل سلطانی، محمدعلی مرادیان و مرتضی شعبان‌زاده را به‌عنوان هیئت مدیرۀ شرکت چاپ و نشر بین‌الملل منصوب کرد.

اعضای هیئت مدیرۀ جدید شرکت چاپ و نشر بین‌الملل ضمن تقدیر از فعالیت‌های هیئت‌مدیره پیشین و حسن میرکریمی، مدیرعامل قبلی این شرکت، دکتر محمدحسین رجبی دوانی را به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره و اسماعیل سلطانی را به‌عنوان مدیرعامل انتخاب کردند.

اسماعیل سلطانی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک و دارای مدرک دکتری مدیریت است. وی پیش از این، مدیریت انتشارات مؤسسه ایمان ماندگار را بر عهده داشت و در سوابق فرهنگی وی فعالیت‌های زیر به چشم می‌خورد:
مدیرمسئول انتشارات واژه‌پرداز؛
مدیر انتشارات ایمان ماندگار (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله حق‌شناس و حضرت آیت‌الله جاودان)؛
مسئول انتشارات مؤسسه صراط مستقیم (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله تحریری)؛
مدیر انتشارات مؤسسه البهجه (مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله محمدتقی بهجت)؛
مدیر هنری و تولید آثار حضرت آیت‌الله محمدتقی مدرسی؛
مدیر هنری و نشر کنگره بین‌المللی امام سجاد علیه‌السلام؛
تهیه‌کننده و مشاور کتاب در برنامه‌های تلویزیونی؛
مشاور پژوهشگاه راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای آیندهپژوهی؛
عضو کارگروه کتاب معاونت اجتماعی شهرداری تهران؛
مدیرتولید مستند عاشورای منا و سفیر منا.

شرکت چاپ و نشر بین‌الملل وابسته به سازمان تبليغات اسلامی در اوايل دهه شصت تأسیس شد. این شرکت طی دوران فعالیت خود، به چاپ و انتشار آثار دينی اهتمام داشته است و علاوه بر چاپ آثاری به زبان‌های خارجی از نويسندگانی چون علامه طباطبايی، استاد شهید مطهری، شهيد بهشتی و ديگر علمای معاصر، چاپ قرآن كريم به زبان‌های انگليسی، روسی، چينی را در کارنامه خود دارد.

همچنین كتاب‌های بسياری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و كلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاريخ اسلام، سيره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان معصوم (علیهم السلام) و ديگر موضوعات چاپ و منتشر كرده است. فروشگاه كتاب اين شركت نیز به‌عنوان بزرگ‌ترين مركز عرضه و توزيع كتب دينی در میدان فلسطین تهران فعاليت می‌کند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها