به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
اثر برگزیده چهاردهمین جشنواره «پاسداران اهل قلم»؛
مدیرعامل به‌نشر گفت: سیزدهمین ویژه برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی ماهانه نقد آثار به‌نشر با نقد و بررسی کتاب «آرزوی چهارم» در مشهد برگزار می‌شود.
کد خبر: ۳۸۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲ - 21January 2020

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «حسین سعیدی» مدیرعامل به‌نشر از برگزاری سیزدهمین ویژه برنامه از سلسله نشست‌های تخصصی ماهانه نقد آثار به‌نشر با نقد و بررسی کتاب «آرزوی چهارم» خبر داد و اظهار داشت: نشست نقد و بررسی کتاب «آرزوی چهارم»، برگزیده چهاردهمین جشنواره انتخاب کتاب سال «پاسداران اهل قلم» با حضور نویسنده اثر و جمعی از نویسندگان و منتقدان مطرح کشور در مشهد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سلسله نشست‌های تبلیغی-ترویجی انتشارات به‌نشر با عنوان «در پناه کلمات» با برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب «آرزوی چهارم» و با حضور اکبر صحرایی نویسنده اثر برپا می‌شود، افزود: مصطفی خرامان و داوود امیریان از نویسندگان مطرح ادبیات کودک و نوجوان به عنوان منتقد در این نشست حضور دارند.

سعیدی با بیان اینکه کتاب «آرزوی چهارم» از سری مجموعه (روزهای جنگ) و در قالب «کتاب‌های پروانه» برای رده سنی کودک و نوجوان سال گذشته توسط انتشارات به‌نشر منتشر شد، تصریح کرد: این کتاب که مجید صابری‌نژاد تصویرگری آن را برعهده دارد، روایت‌گر نوجوانی بسیجی به نام شمشاد است که در یکی از عملیات‌های مهم ایران و عراق در اوج جنگ با دیدن یکی از رزمنده ها که به خاطر نجات جان وی زخمی شده و سعی دارد او را از محاصره دشمن نجات دهد، به خاطرات دوران کودکی بر می‌گردد.

«آرزوی چهارم» در مشهد نقد و بررسی می‌‌شود

مدیرعامل به‌نشر گفت: سیزدهمین ویژه برنامه از سلسله نشست های تخصصی ماهانه نقد آثار به‌نشر با نقد و بررسی کتاب «آرزوی چهارم»، پنجشنبه سوم بهمن ماه 98 ساعت 17 در فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی انتشارات آستان قدس رضوی واقع در خیابان امام خمینی (ره) رو به روی باغ ملی برگزار می‌شود.

وی ضمن دعوت از تمامی دوستداران و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در این نشست افزود: نشست‌های تخصصی نقد آثار به‌نشر در حوزه‌های مختلف به صورت ماهانه در حال برگزاری است و در همین راستا نشست نقد و بررسی کتاب «دل اندروا» در دوازدهمین جلسه با حضور نویسنده اثر و منتقدان در مشهد برگزار شد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها