به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان:
حجت‌الاسلام «سید محسن حسینی دیباجی» گفت: دشمنان با توطئه‌های مختلف در صدد جلوگیری از حضور حماسی مردم در صحنه‌های ملی و انقلابی هستند و امروز ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشتی کوبنده به یاوه‌گویان این نظام زدند.
کد خبر: ۳۸۳۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸ - 11February 2020

به گزارش دفاع‌پرس از سمنان، حجت‌الاسلام «سید محسن حسینی دیباجی» مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان پیش از ظهر سه‌شنبه در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن گرمسار ضمن بیان اینکه مردم این شهرستان در جریان حرکت قطار انقلاب ۳۰۰ شهید تقدیم کردند، اظهار داشت: ایجاد نظام اسلامی و ولایی مهم‌ترین هدف انقلاب مردم ایران است.

وی با تأکید بر اینکه هم‌زمان با پیروزی این انقلاب دشمنان در چهار دهه گذشته همواره در حال توطئه و دسیسه‌چینی علیه آن هستند، افزود: این انقلاب نیازمند مسئولانی دلسوز، انقلابی و ولایت مدار است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان با اشاره به اینکه دشمنان با توطئه‌های مختلف در صدد جلوگیری از حضور حماسی مردم در صحنه‌های ملی و انقلابی هستند، خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران در سراسر کشور با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشتی کوبنده به یاوه‌گویان این نظام زدند.

دیباجی در بخش دیگری از سخنان خود بابیان اینکه حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی یکی از مهم‌ترین وظایف عمومی و تکلیفی الهی است، اضافه کرد: مردم باید با حضور در انتخابات، آینده این سرزمین را رقم بزنند و از ورود افراد ناشایست به کرسی مجلس جلوگیری کنند.

وی با تأکید بر اینکه معیارهای انتخاب فرد اصلح بارها از زبان گویای رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام‌شده است، یادآور شد: انتخاب نماینده‌ای که پیرو خط امام و ولایت‌فقیه باشد و مجلسی انقلابی را تشکیل دهند و از وابستگی به جریانات غربی پرهیز کنند در دستور کار آحاد مردم قرار گیرد.

مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان با اشاره به اینکه قطار انقلاب همواره در حال حرکت است، گفت: هرکسی در مقابل انقلاب اسلامی ایران بایستد رسوا خواهد شد و ملت ایران هرگز اجازه تعدی و تصمیم‌گیری و تصمیم سازی برای این کشور را به بیگانگان نخواهند داد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها