به روز شده در: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
غلامرضا شرفی گفت: اگر وحدت و یکدلی میان مسلمانان بیش از اتحاد کنونی‌شان شود، در آینده‌ای نه چندان دور شاهد افول قدرت‌های استکباری جهان خواهیم بود.
کد خبر: ۳۸۳۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵ - 14February 2020

مقاومت امت اسلامی، افول قدرت‌های استکباری را به دنبال خواهد داشتغلامرضا شرفی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، در خصوص توطئه‌افکنی و دشمنی غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: سالیان سال است که مداخله در امور کشورهای اسلامی به منظور تضعیف قدرت و تجزیه آن‌ها در دستور کار دشمنان اسلام به ویژه آمریکایی‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: حمایت از رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بی‌گناه فلسطین و هم‌چنین پشتیبانی از آل سعود در جنگ با یمنی‌ها مصداق بارز دشمنی‌های نظام سلطه با امت اسلامی است.

این یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به ایستادگی جبهه مقاومت در برابر تمام هجمه‌ها، تهدیدات و حملات دشمنان جهان اسلام افزود: هیچ قدرتی فراتر از قدرت و اقتدار مسلمانان نیست؛ لذا اگر وحدت و یکدلی میان مسلمانان بیش از اتحاد کنونی‌شان شود، در آینده‌ای نه چندان دور شاهد افول قدرت‌های استکباری جهان خواهیم بود.

نماینده مردم شهرهای آبادان و خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که در طول تاریخ هرگاه میان امت اسلامی تفرقه افتاد، مسلمانان متحمل خسارات شدند، تصریح کرد: مسلمانان باید از تجربه‌ها و حوادثی که در تاریخ به ثبت رسیده عبرت گیرند و در این خصوص شاه‌کلید تمام پیروزی‌های اسلام در مقابل کفار وحدت است.

شرفی با بیان اینکه خودفروختگی برخی کشورهای اسلامی و وابستگی آن‌ها به غرب منجر به گستاخی دشمنان اسلام شده است، نقش بیداری اسلامی در جهت عقب راندن دشمنان از مواضع ضد انسانی و ضد اسلامی‌شان را بی‌بدلیل خواند و گفت: عربستان به عنوان کشوری که داعیه‌دار دروغین اسلام است، هیچ نشانه‌ای از اسلام ناب محمدی (ص) ندارد؛ لذا دولتمردان بی‌خرد این کشور به خاطر کسب منافع‌شان خیانت‌های بزرگی در حق امت اسلامی روا داشتند که جنگ با یمنی‌ها از بزرگترین آنهاست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم پیشگام است و نقش اساسی در شکست جریان تکفیری در منطقه دارد، گفت: اینکه ایران به عنوان کشوری مقتدر که سعی بر ایجاد وحدت میان امت اسلامی دارد، نکته‌ای بسیار مهم و غیرقابل انکار است، لذا یکی از دلایل مهم دشمنی آمریکایی‌ها با کشورمان اقدامات انسان‌دوستانه ماست.

این جانباز دوران دفاع مقدس هم‌چنین با اشاره به موفقیت‌ها و پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه گفت: توسل و الگوگیری از نهضت عاشورا مهم‌ترین رمز غلبه جبهه مقاومت بر دشمنان اسلام و قرآن است؛ لذا مقاومت در برابر ظلم و سازش‌ناپذیری برجسته‌ترین پیام عاشورا است. در حقیقت تاریخ نشان داده که از صدر اسلام تا کنون هر زمان که ملت‌ها خواهان آزادگی و رهایی از ظلم بودند، با مقاومت توانستند علیه ظلم ایستادگی کنند و سرانجام این ایستادگی‌ها چیزی جز پیروزی نبوده و نیست. مصداق بارز این مقاومت‌ها را ما امروز در فلسطین مشاهده می‌کنیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در حقیقت مهم‌ترین مسئله‌ای که منجر به شکست دشمنان می‌شود، تجهیزات جنگی و تاکتیک رزمی نیست؛ لذا اینکه می‌بینیم مردم یمن با کمترین امکانات جنگی ائتلاف سعودی که در حقیقت حمایت های غرب و شرق را به همراه دارد به زانو در آورد، ریشه‌ در مقاومت این ملت دارد.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها