به روز شده در: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد؛
حسین خدرویسی از ارائه ۴۰ هزار خدمت جهیزیه و کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت کمیته امداد و خانواده‌های نیازمند خبر داد و گفت: با تخصیص اعتبار لازم، صف جهیزیه در کمیته امداد تا پایان سال صفر خواهد شد.
کد خبر: ۳۸۴۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶ - 15February 2020

ارائه ۴۰ هزار کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت در ۱۰ ماهه سال جاریبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «حسین خدرویسی» معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره) با اعلام جزئیات ۴۰ هزار خدمت این نهاد به زوج‌های جوان تحت حمایت در حوزه ازدواج و تشکیل خانواده، اظهار داشت: از این میزان ۲۴ هزار مورد جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های تحت حمایت و چهار هزار مورد جهیزیه به دختران خانواده‌های نیازمند غیر تحت پوشش کمیته امداد ارائه شده است.

وی ادامه داد: همچنین از این تعداد ۹ هزار هدیه ازدواج پسران و بیش از سه هزار کمک هزینه برای ازدواج مجدد بانوان به مددجویان این نهاد تخصیص یافته است.

خدرویسی در پایان از اختصاص ۱۴۱ میلیارد تومان اعتبار برای ارائه خدمات حوزه ازدواج به ۳۲ هزار خانواده تحت حمایت تا پایان سال خبر داد و خاطرنشان کرد: با تخصیص این اعتبار به استان‌ها، صف جهیزیه مددجویان در کمیته امداد صفر خواهد شد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها