به روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
محمدرضا پورابراهیمی گفت: هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران فعلی، بسیجیان برای صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی پای کار بوده‌ و در این مسیر، پرتلاش و خستگی‌ناپذیر هستند؛ لذا اینکه دشمنان با این نهاد انقلابی همواره سر جنگ دارند، نشان از موفقیت بسیج در تحقق اهداف انقلابی است.
کد خبر: ۳۸۴۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹ - 17February 2020

///محمدرضا پورابراهیمی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، با تاکید بر نقش نیروی مردمی بسیج در مقابله با اقدامات و توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی اظهار داشت: هم در دوران هشت سال دفاع مقدس و هم در دوران فعلی، بسیجیان برای صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی پای کار بوده‌ و در این مسیر، پرتلاش و خستگی‌ناپذیر هستند؛ لذا اینکه دشمنان با این نهاد انقلابی همواره سر جنگ دارند، نشان از موفقیت بسیج در تحقق اهداف انقلابی است.

این مقام مسوول با بیان اینکه بسیجیان همواره خدمت به مردم به خصوص قشر مستضعف جامعه را مهم‌ترین وظیفه و رسالت خود می‌دانند، افزود: بسیج از انقلاب اسلامی که همواره مورد تهاجم و خطرات دشمنان در مقابل فتنه‌ها، توطئه‌ها و کینه‌توزی‌ها قرار دارد، حفاظت و حراست کرده است.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تفکر بسیجی و روحیه شهادت‌طلبی دو عامل مهمی هستند که تاکنون انقلاب اسلامی را حفظ کرده، گفت: دشمنان همواره درصدد از بین بردن تفکر بسیجی و روحیه شهادت‌طلبی در جامعه هستند؛ چراکه نهادینه شدن تفکر بسیجی در جامعه ما را مسبب تمام شکست‌هایشان می‌دانند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه کارنامه بسیج از بدو تشکیل تا کنون در جهت خدمت به ملت و کشور درخشان بوده است،‌ گفت: فعالیت در عرصه فرهنگی و بصیرت‌افزایی، تشکیل حلقه‌های صالحین و فعالیت‌های تربیتی، فعالیت‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی از خدمات بسیج در طول مدت فعالیتش محسوب می‌شود.

پورابراهیمی با اشاره به موفقیت‌ها و پیروزی‌های جبهه مقاومت در مواجهه با جریان تکفیری تصریح کرد: اینکه بسیج مستضعفین به الگوی مقاومت برای کشورهای منطقه مبدل شده و بر این اساس لبنان و عراق با بهره‌گیری از تفکر امام راحل (ره) توانسته‌اند به سمت داشتن استقلال گام بردارند، نشان دهنده صدور انقلاب اسلامی و تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به مجاهدت‌های نیروهای حشدالشعبی و حزب‌الله در منطقه تصریح کرد: مطمئنا اگر این نیروهای مجاهد در نبرد با جریان تکفیری، مقاوم و ثابت‌قدم نبودند، شکست داعش امری غیر ممکن بود؛ لذا یکی از مولفه‌های مهم در ارتقاء عزم و اراده آن‌ها در مقابله با دشمنان در منطقه، نهادینه شدن تفکر بسیج در این نیروهاست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مخالفت‌ها با حشدالشعبی در خارج از مرزها و حتی در داخل عراق، مطرح کرد: این ضدیت و مخالفت با نیروهای حزب‌الله و حشدالشعبی توسط کشورهای استکباری نشان دهنده موثر و موفق بودن این نیروهاست که از دل مردمشان برخاسته‌اند.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار