به روز شده در: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
رئیس بسیج دانشجویی:
محمد جواد نیک روش انتخابات مجلس را حماسه بزرگ پیش روی ملت ایران قلمداد کرد و گفت: حاج قاسم سال‌های پا رکاب انقلاب و رهبری بود و حفظ سرمایه اجتماعی که با تشییع پیکر شهید سلیمانی به وجود آمد در گرو حضور در پای صندوق‌های رای است.
کد خبر: ۳۸۴۹۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲ - 19February 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، «محمد جواد نیک روش» رئیس بسیج دانشجویی کشور در مراسم اجلاسیه مرکزی کنگره شهدای دانشجوی استان یزد و اجتماع سه هزار نفری سلیمانی ها که در محل سالن امام علی (ع) دانشگاه یزد برگزار شد، تشییع شهید سلیمانی را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: شهادت، نقطه پایان مقاومت و مجاهدت نبوده و وظیفه دانشجویان ما در شرایط امروز کشور حرکت در این مسیر است.

رئیس بسیج دانشجویی کشور با اشاره به این مطلب که شهدا و به ویژه شهدای دانشجو به درستی عرضه تکلیف را شناخته و با درک شرایط و زمان از کلاس درس و دانشگاه دل کنده و پای به دانشگاه عظیم دفاع مقدس گذاشته اند، افزود: این شهدا اهل مجاهدت برای حل مساله بوده و بر اساس تکلیف خود عمل کردند بنابراین در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی می توان با شناخت تکلیف و تحقق نظریه نظام انقلابی بیش از پیش حلاوت کارآمدی نظام  را به کام مردم نشاند.

نیک روش انتخابات مجلس را حماسه بزرگ پیش روی ملت ایران خواند و ابراز داشت: حاج قاسم سال های پا رکاب انقلاب و رهبری بود و حفظ  سرمایه اجتماعی که با تشییع پیکر شهید سلیمانی به وجود آمد در گرو حضور در پای صندوق های رای است.

وی با بیان اینکه حضور حداکثری پای صندوق های رای از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: گفتمان سازی نسبت به شاخص های مجلس تراز گام دوم انقلاب اسلامی در افزایش حضور مردم پای صندوق های رای بسیار اثرگذار است.

رئیس بسیج دانشجویی کشور پای کار آوردن ظرفیت های دانشگاه برای حل مسائل انقلاب اسلامی را از تکالیف بسیج دانشجویی عنوان کرد و ابراز داشت: انقلاب حق است و مقاومت جوهره و رمز پیروزی کشور در گام نخست و گام های بعدی انقلاب است بنابراین اگرچه مسیر حق سختی هایی دارد اما آینده آن روشن است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها