به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
سردار فدوی:
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: سپاه با همه توان خود به مقابله با ویروس منحوس کرونا آمده است و باید بکوشیم براساس دستور فرمانده معظم کل قوا این مسئله را خاتمه دهیم.
کد خبر: ۳۸۸۱۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳ - 15March 2020

سپاه با همه توان برای مقابله با کرونا وارد میدان شد/ با همه توان کنار مردم قرار داریمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‎پرس، دریادار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه نینوای استان گلستان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: این اولین بار است که در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مراسم معارفه یک فرمانده استانی را به صورت ویدئوکنفرانس برگزار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: بعد از شکست ویروس کرونا حتما به استان گلستان خواهیم آمد تا حضوری با سردار ملک دیدار داشته باشیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همه توان خود به مقابله با این ویروس منحوس آمده است و باید بکوشیم بر اساس دستور فرمانده معظم کل قوا این مسئله را خاتمه دهیم.

وی افزود: سردار معروفی بر اساس این جابجایی به دیار خود بازگشت و من دعا می‌کنم ان‌شاءالله ایشان به عاقبت به خیری نهایی که شهادت در راه خداست، برسد.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: سردار ملک شاهکویی هم که فرمانده بومی ما در منطقه گلستان است از امروز فرماندهی سپاه نینوا را برعهده خواهد گرفت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایشان دارای سوابقی درخشان در دوران دفاع مقدس و با کارنامه‌ای انقلابی هستند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در خطه شمال کشور الان فرمانده سپاه ما در گلستان باید وسط این معرکه باشد و با حضور کامل خود در صحنه نگرانی مردم را رفع کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نخستین اقدامی که لازم است سردار ملک شاهکویی با مجاهدت پیش ببرند ریشه کن کردن این ویروس منحوس در استان است.

انتهای پیام/ 341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار