به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
یادداشت/ محمد حسین‌زاده
شاید ده‌ها سال نیاز باشد که بگذرد تا بصورت قطره چکانی در اسناد سری آمریکایی‌ها مثل اعتراف به کودتای 28 مرداد، شاهد اعتراف به ساخت یک سلاح بیولوژیک علیه مردم ایران باشیم!
کد خبر: ۳۸۹۱۷۵
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۶ - 25March 2020

آمریکا متهم نیست؛ مجرم است!گروه استان‌های دفاع‌پرس – «محمد حسین‌زاده»؛ کرونا ویروس چه یک سلاح بیولوژیک علیه ایران از سوی آمریکایی‌ها باشد چه نباشد، عملکرد دولتمردان آمریکایی چیزی جز یک ترور گسترده بیولوِِژیکی ایرانیان نیست!

شاید ده‌ها سال نیاز باشد که بگذرد تا بصورت قطره چکانی در اسناد سری آمریکایی‌ها مثل اعتراف به کودتای 28 مرداد، شاهد اعتراف به ساخت یک سلاح بیولوژیک علیه مردم ایران باشیم! سلاحی که البته به دلیل ماهیت آن، بر علیه خودشان نیز فعال شد! و شد مکرو و مکروالله والله خیر الماکرین!

اما به دلایل ذیل آمریکایی‌ها نمی‌توانند از اتهام تبدیل کرونا به یک عملیات گسترده تروریستی بیولوژیک علیه ایران فرار کنند!

آمریکایی‌ها در طول این سال‌ها و خصوصا در دوره ترامپ مدعی بودند، آنچنان تحریم‌هایی علیه ایران وضع کرده‌اند که جمهوری اسلامی در اداره کشور در وضعیت عادی خودش دچار مشکل بشود، چه برسد به روزهای بحرانی و آن هم بحرانی مثل کرونا!

آمریکایی‌ها اما در مقابل دوربین‌های افکار عمومی جهان ژست بشردوستانه گرفته و مدعی‌اند، اقلام دارویی و بهداشتی تحریم نیست! ولی در عمل ماجرا چیز دیگری است! ایران برای واردات تجهیزات دارویی و بهداشتی هم باید تحریم‌ها را دور بزند!

آمریکایی‌ها می‌گویند اگر ایران درخواست کند کمک‌های خودشان را ارسال می‌کنند و این در حالی است که اگر دولت تروریست آمریکا می‌خواست کمکی بکند با رفع تحریم می‌توانست و نیاز به کمک بلاعوضی نبود!

در حقیقت اگر در ایجاد کرونا ویروس عامل انسانی و نیت تروریستی آمریکایی‌ها دخالت نداشته است، اما حالا به یقین می‌توانیم بگوییم در تکثیر و اثرگذاری آن بر روی جامعه ایرانی و بالا رفتن تلفات انسانی، نیت تروریستی آمریکایی‌ها نقش جدی دارد و یک جنایت علیه بشریت را با تحریم‌های ظالمانه در حال رقم زدن هستند!

در حالی که همه دنیا درگیر کرونا ویروس هستند ولی دولت آمریکا و انگلیس با صرف هزینه‌های گزاف چندین تلویزیون فارسی زبان را مامور کرده‌اند با شایعه سازی و دروغ‌پراکنی ترس و وحشت را به جامعه ایرانی تزریق کنند! البته که چاه کن همیشه خودش ته چاه است، قرار بود با شایعه سازی و القای نبود امکانات و مواد غذایی و بهداشتی، فروشگاه‌های ایرانی به محل نزاع و درگیری و آشوب تبدیل شود ولی عملا برعکس شد و آنچه در ایران دوست داشتند اتفاق بیافتد در لندن و واشنگتن عملی شد!

نکته‌ی قابل توجه این است که در روزهای اول شیوع ویروس کرونا، این رسانه‌ها سعی داشتند ایران را مرکز شیوع در جهان معرفی کنند و پر تیراژ به خبرسازی و یا بهتر بگوییم دروغ سازی پرداختند، اما زمان نشان داد اروپا و آمریکا مرکز شیوع هستند!

به هر حال عملکرد رسانه‌های وابسته به دولت تروریستی آمریکا و دولت خبیث انگلیس موید آن است که عملیات‌های گسترده تروریسم رسانه‌ای برای ایجاد بدبینی، اختلاف‌افکنی، آشوب و درگیری و فروپاشی جامعه ایرانی در هفته‌های اخیر در دستور کار ایشان بوده است؛ هر چند موفقیتی حاصل نشده است به مدد الهی.

کرونا ویروس اگر چه یک تهدید جدی برای ایران و جامعه بشری است ولی به نظر می‌رسد جوامعی مثل ایران که دارای فرهنگ غنی و مبتنی بر اصول انسانی و دینی است به سرعت توان تبدیل تهدید به فرصت را دارند!

آمریکایی‌ها دوست داشتند مردم در فروشگاه‌ها به جان یکدیگر بیافتند، یا کادر درمانی بر سر کار خود حاضر نشوند، یا بر اثر قحطی عده‌ای جان خودشان را از دست بدهند همچون قطحی سال‌های جنگ جهانی اول و دوم که توسط انگلیس‌ها بر ایران آن زمان تحمیل شد، ولی این آرزوی آنها تبدیل به کابوس این شب‌ها و روزهای خودشان شد!

اما در ایران ماجرا طور دیگری رقم خورد. مردم نه تنها در فروشگاه‌ها بر سر یک دستمال توالت به جان یکدیگر نیافتادند، بلکه هزاران گروه جهادی و خیریه در مساجد و پایگاه‌های بسیج شکل گرفته است که اقدام به تهیه بسته‌های تغذیه و بهداشتی برای خانواده‌های محروم کرده‌اند.

هزاران تیم از جوانان دهه هفتادی و هشتادی از دل مساجد و پایگاه‌های بسیج در حال ضد عفونی کردن محلات مسکونی شهرها هستند!

نه تنها کادر درمانی جانانه و تمام عیار در میدان ایستاده است که صدها نفر نیروی داوطلب از میان طلاب و دانشجویان انقلابی برای حضور در بیمارستان‌ها و کمک به کادر درمان اعلام آمادگی کردند و در بسیاری از شهرها رسما کار خود را شروع کرده‌اند.

این حقیقت شیرین برای جامعه ایرانی شاید به کام آمریکایی‌ها تلخ بیاید، ولی این چهره‌ی حقیقی ایران است. آمریکایی‌ها هنوز هم متهم به ساخت سلاح بیولوژیک و ترور بیولوژیکی هستند چرا که پرونده‌ی جنایات صد سال اخیر ایشان پر است از این دست جنایات غیر انسانی، ولی در مورد کرونا ویروس همین الان با صراحت می‌توان گفت که رفتار دولت مردان آمریکایی چه در حوزه تحریم، چه دیپلماسی و چه رسانه‌ای چیزی جز یک رفتار تروریستی نیست!

آمریکایی‌ها همین الان یک جنایتکار جنگی بخاطر بهره‌برداری از یک ویروس مرگبار هستند، چه آن را ساخته باشند چه نساخته باشند!

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار