به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، آمریکا و رژیم صهیونیستی را بزرگترین دشمنان امت اسلامی عنوان کرد و گفت: حفظ و بقای اسلام ناب محمدی در گرو اتحاد است و مسلمانان با اتحاد و همبستگی می‌توانند بر دشمنان خود فایق آیند.
کد خبر: ۳۹۷۶۰۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۵ - 22May 2020

نابودی رژیم صهیونیستی و امنیت پایدار منطقه در گرو وحدت مسلمانان استحجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، ضمن بزرگداشت روز جهانی قدس، آزادی فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی را یکی از آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی و امام راحل عنوان کرد و اظهار داشت: امروز همه داده‌ها، بررسی‌ها و اطلاعات نشان می‌دهد که نابودی اسرائیل نزدیک است؛ اما تحقق این مسئله مهم، بدون قید و شرط نیست و مهمترین شرط آن ادامه مقاومت اسلامی در مقابل اهداف شوم استکبار جهانی در منطقه است.

این مقام مسوول با تاکید بر اینکه نابودی رژیم صهیونیستی غیرممکن نیست، افزود: آزادی قدس شریف و ثبات امنیت پایدار در منطقه در گرو اتحاد و انسجام امت اسلامی است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از پیروزی حزب‌الله لبنان علیه تجاوز سنگین و همه‌جانبه رژیم صهیونیستی، شکست‌پذیر بودن این رژیم در جهان نه تنها بر همه ملت‌های مستضعف، بلکه بر حامیان عربی و غربی آن‌ها نیز عیان و قابل باور شد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقاومت و مجاهدت مسلمانان در جهت مقابله با تمام فتنه‌های دشمنان اسلام، مطمئنا بی‌نتیجه نخواهد ماند،‌ تصریح کرد: تاریخ به ما نشان داده که سرانجام مقاومت و محاهدت‌های مسلمانان منجر به پیروزی جهان اسلام و شکست جبهه کفر خواهد شد.

حجت‌الاسلام پژمانفر تلاش‌های جبهه مقاومت در جهت شکست و زوال قدرت‌های غربی را بی‌نظیر دانست و گفت: بعد از پاسخ قاطعانه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع آمریکا در عین‌الاسد و شکست نظامی کاخ سفید به عنوان حامی اصلی اشغالگری و اقدامات متجاوزانه اسرائیل، روحیه مقاومت اسلامی در منطقه بیش از پیش تقویت شد و مسلمانان به این باور رسیدند که با اتحاد می‌توانند آمریکا و متحدانش را شکست دهند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئله فلسطین متعلق به جهان اسلام است و تمام مسلمانان باید دغدغه آزادی قدس شریف را داشته باشند، گفت:  اعتماد به نفس به وجود آمده در جوامع اسلامی برای مبارزه با اهداف استعماری قدرت‌های استکباری، تلاش بی‌وقفه فلسطینی‌ها برای بازپس‌گیری سرزمین مادری خود، افزایش قدرت موشک‌های بومی نیرو‌های مقاومت فلسطین و درماندگی اسرائیل در برابر دفاع آن‌ها و اوضاع نابسامان اقتصادی و سیاسی اسرائیل شواهدی است که نابودی این دشمن جهان اسلام را نوید می‌دهد.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار