به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
در پیام تبریک رئیس مجلس ایتالیا به قالیباف تأکید شد؛
رئیس مجلس ایتالیا در پیامی به رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اطمینان دارم که در جریان دوره ریاست جنابعالی گفتمان و همکاری میان پارلمان‌های ما می‌تواند با بهره جستن از موقعیت‌های ارزشمند و دیدار و گفت‌وگو پیرامون مسائل مورد علاقه مشترک توسعه یابد.
کد خبر: ۴۰۱۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳ - 15June 2020

دوستی دو کشور برآمده از پیوند‌های سنتی پارلمانی استبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، «روبرتو فیکو» رئیس مجلس ایتالیا در پیام تبریک خود خطاب به قالیباف تأکید کرد: مایل هستم تا به نام مجلس نمایندگان و شخص خود بهترین تبریکات خویش را به مناسبت انتخاب جنابعالی به سمت ریاست مجلس، حضورتان ابراز دارم.

در بخشی از این پیام آمده است: «دو کشور متبوع ما در حال مواجهه با عواقب ناشی از همه‌گیری کووید-۱۹ می‌باشند. بازگشایی اخیر مجلس و انتخاب جنابعالی یکی از نشانه‌های بس قوی مبتنی بر اراده کشور متبوع جنابعالی دال برای گذر از بحران و بازگشت به شرایط عادی می‌باشد».

رئیس مجلس ایتالیا در ادامه پیام خود خطاب به قالیباف، دوستی موجود میان ایران و ایتالیا را برآمده از پیوند‌های سنتی که در سطح پارلمانی نمود داشته است، دانست و تصریح کرد: اطمینان دارم که در جریان دوره ریاست جنابعالی گفتمان و همکاری میان پارلمان‌های ما می‌تواند با بهره جستن از موقعیت‌های ارزشمند و دیدار و گفت‌وگو پیرامون مسائل مورد علاقه مشترک توسعه یابد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار