به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۰
رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش با حضور در ستاد نیروی زمینی، پیام تبریک معاون هماهنگ‌کننده ارتش برای کسب مقام نخست این نیرو در مسابقات ورزشی آجا در سال ۱۳۹۸ را به امیر سرتیپ حیدری ابلاغ کرد.
کد خبر: ۴۰۳۱۸۸
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴ - 27June 2020

پیام تبریک امیر دریادار سیاری به امیر سرتیپ حیدری برای کسب مقام نخست نزاجا در مسابقات ورزشیبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، در ادامه معرفی برترین‌های ورزش ارتش در سال ۱۳۹۸، امیر سرتیپ دوم «فولادی» رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش با اهدای لوح مقام اول، مراتب تقدیر امیر دریادار «سیاری» رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش را به اطلاع امیر سرتیپ «حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش ابلاغ کرد.

امیر حیدری در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات سازمان تربیت بدنی ارتش در خصوص برگزاری مسابقات، لیگ‌ها و جشنواره‌های ورزشی در سطح کل ارتش گفت: نیروی زمینی حامی توسعه ورزش قهرمانی و همگانی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش نقش ورزش در آمادگی یگان‌های رزمی را مهم و انکارناپذیر دانست و تاکید کرد: این نیرو از توسعه ورزش قهرمانی و پهلوانی و همچنین توجه به زیرساخت‌های ارتقای ورزش‌های کاربردی در سطح یگان‌های نزاجا در سراسر کشور حمایت خواهد کرد.

وی افزود: امروز هر جا که از مردم در مورد یک نظامی سوال شود، اولین نکته‌ای که به ذهن آن‌ها متبادر می‌شود، ظاهری آراسته و اندامی متناسب است؛ لذا یک نظامی باید از آراستگی، آمادگی جسمانی بالا و ورزیدگی مناسبی برخوردار باشد.

در پایان این دیدار، امیر فولادی با اهدای لوح قهرمانی به امیر حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش از همکاری‌های بسیار خوب و ارزنده و همچنین حمایت‌های فرماندهان نیروی زمینی در خصوص توسعه ورزش، خصوصاً ورزش کاربردی پنجگانه نظامی تقدیر کرد.

بنا بر این گزارش، هفته گذشته مراسم معرفی برترین‌های ورزش ارتش در سال ۱۳۹۸ با حضور امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش برگزار و از امیر دریادار «محمد پورکلهر» معاون نیروی انسانی ارتش در بخش ورزش همگانی، امیر سرتیپ «علی جهانشاهی» معاون هماهنگ‌کننده نزاجا در بخش مسابقات ورزشی و همچنین در بخش مدیریت‌های تربیت بدنی برتر از سرهنگ «محمد خانی» مدیر تربیت بدنی نزاجا، سرهنگ خلبان «حیدریان» مدیر تربیت بدنی نهاجا و سرهنگ «صانعی» مدیر تربیت بدنی نیروی پدافند هوایی آجا تقدیر شد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار