به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۰
مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح خبر داد؛
امیر نوروزی دستورالعمل حذف فرآیند تمدید اعتبار دفترچه‌های درمانی نیرو‌های مسلح را به واحد‌های اجرایی این سازمان ابلاغ کرد.
کد خبر: ۴۰۳۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷ - 30June 2020

حذف تاریخ اعتبار از دفترچه بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلحبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، «امیر نوروزی» مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حذف فرآیند تمدید اعتبار دفترچه‌های درمانی نیروهای مسلح انجام و در آینده، نیازی به مراجعه بیمه‌شدگان و افراد تحت تکفل آن‌ها به شعب و دفاتر خدمات الکترونیک سازمان جهت تمدید اعتبار نیست.

نوروزی با بیان اینکه این طرح مشمول كاركنان وظيفه و عائله تحت پوشش آن‌ها نمی‌شود، تأکید کرد: در فاز اول این طرح از اول تیر 1399 حذف تاریخ اعتبار دفترچه، فقط برای سرپرستان بازنشسته و شاغل (به استثنای كاركنان پيمانی) و همسرانشان عملیاتی شده و بر روی سربرگ و اوراق دفترچه بیمه‌شدگان فوق متن «اعتبار تا آخرین برگ دفترچه» جایگزین تاریخ اعتبار دفترچه شده است و در فاز دوم پس از بررسی‌های لازم در صورت امکان برای سایر گروه‌ها و نسبت‌های بیمه ای سازمان، عملیاتی م‌شود.

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح (ساخد)، ارتقای منزلت و رضایتمندی جامعه هدف، کاهش مراجعه حضوری بیمه شدگان به شعب و دفاتر سازمان در سراسر کشور، پیشگیری از انتقال و ابتلا به ویروس کرونا و نیز صرفه جویی در مصرف کاغذ و ملزومات چاپ دفترچه را از دلایل اصلی این اقدام برشمرد و افزود: امیدواریم در راستای ایفای نقش و مسئولیت اجتماعی سازمان، بتوانیم گام های بلندی برداشته و خدمتگزاران خوبی برای جامعه بزرگ و معزز نیروهای مسلح باشیم. به‌منظور جلوگیری از ایجاد خلل در ارائه خدمات به سرپرستان و همسرانشان (گروه قطعی) به تمامی مراکز طرف قرارداد جهت پذیرش و انجام خدمات از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها