به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
سپاه شهرستان شاهرود از زحمات دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود پیرامون کارگاه‌های جهادی تولید ماسک و البسه پزشکی در راستای مقابله با کرونا تقدیر و تشکر کرد.
کد خبر: ۴۰۳۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰ - 30June 2020

به گزارش دفاع‌پرس از سمنان، «سکینه ماندگار زاده» رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود پیش از ظهر امروز (سه شنبه) در دیدار با سرهنگ پاسدار «حسینعلی محمدی» جانشین سپاه ناحیه شاهرود اظهار داشت: با عنایت به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد بهره گرفتن از ظرفیت های کشور برای حل مشکل مردم در حوادث و بحران ها، دانشگاهیان دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود به فرمایشات رهبری لبیک گفتند.

ماندگارزاد گفت: با شیوع ویروس کرونا، این دانشکده در راستای ایفای رسالت و مسئولیت اجتماعی به عنوان یک دانشکده جامعه محور با طی فرایند لازم، به راه‌اندازی کارگاه تولید و عرضه ماسک‌ های بهداشتی و ژل های ضدعفونی اقدام کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه‌ای با توجه به ماهیت کاربردی بودن، ظرفیت تجهیزات و منابع انسانی موجود رسالتش در جامعه بیشتر است، گفت: آنچه که این روزها شاهد انجام آن هستیم جز وظایف ذاتی آموزش مهارتی به‌شمار می‌رود.

این مقام مسئول افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و لزوم رعایت مراقبت های بهداشتی توسط شهروندان و نیاز مبرم مردم و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به اقلام ضروری مانند ماسک و ژل بهداشتی، دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود  اقدام به تولید این محصولات کرد.

ماندگارزاد با تأکید بر این که دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود  توان علمی و تجهیزاتی خود را در این روزهای سخت برای خدمت‌رسانی به مردم شریف ایران اسلامی بسیج کرده، بیان داشت : این دانشکده در خط مقدم جبهه مبارزه با شیوع این بیماری در حال تلاش شبانه‌روزی است و تا ریشه‌کنی کامل این بیماری با حداکثر توان به تلاش خود ادامه خواهد داد.

سرهنگ پاسدار «حسینعلی محمدی» جانشین سپاه ناحیه شاهرود در این مراسم با تقدیر از زحمات همه جهادگران عرصه سلامت جامعه از تلاش‌های شبانه روزی کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود در تولید ماسک و گان رایگان و در اختیار قرار دادن آن به مراکز درمانی و عموم مردم تجلیل کرد و گفت: این مجاهدت‌ها نزد خداوند متعال دارای اجر و ثواب بالایی است و امیدواریم خداوند در این دنیا و آخرت جزای خیر و عاقبت بخیر نصیب همه گرداند.

تقدیر سپاه شهرستان شاهرود از زحمات دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود در راستای مقابله با کرونا

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار