به روز شده در: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت:
«توحید معصومی» گفت: طبق هماهنگی ستاد برگزاری هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت، مقرر شد تا مهلت ارسال آثار در بخش دانشجویی این جشنواره تا ۱۵ تیرماه تمدید شود.
کد خبر: ۴۰۳۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹ - 30June 2020

مهلت شرکت در بخش دانشجویی جشنواره تئاتر «مقاومت» تمدید شدبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «توحید معصومی» دبیر اجرایی هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت اظهار داشت: با توجه به نیاز فعالان تئاتر دانشجویی به زمان بیشتر برای تکمیل آثار نمایشی و با عنایت به تعطیلی مراکز آموزش عالی و حضور نسبی دانشجویان در دانشگاه‌ها با هماهنگی ستاد برگزاری جشنواره، مقرر شد تا مهلت ارسال آثار در این بخش مجدداً تا ۱۵ تیر تمدید شود، تا علاقه‌مندان بیشتری بتوانند در این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری شرکت کنند.

معصومی استقبال از بخش‌های مختلف این جشنواره را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: حجم آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره برای ما بسیار دلگرم کننده است؛ اما هنوز هم بسیاری از هنرمندان و علاقه‌مندان در مرحله نهایی کردن طرح‌ها و آثار خود هستند و درخواست تمدید مجدد بخش‌ها را دارند؛ ولی با توجه به برنامه‌ریزی‌های ستاد برگزاری جشنواره، ما فقط توانستیم در بخش دانشجویی مهلت ارسال آثار را بار دیگر تمدید کنیم.

مشاور عالی مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس افزود: علاقه‌مندان در بخش دانشجویی و صحنه‌ای می‌توانند تا ساعت ۲۴ روز ۱۵ تیر آثار خود را از طریق پایگاه رسمی جشنواره، به نشانی www.rtfestival.ir ثبت و با دریافت کد رهگیری اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

خاطرنشان می‌شود؛ هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، آذر سال جاری و با دبیری حمید نیلی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها