به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
فرمانده دژبان آجا:
امیر سید محمدرضا حسینی از کسب رتبه نخست مرکز آموزش دژبان آجا در رعایت اصول بهداشتی و مسائل تربیتی و آموزشی در سطح نیروهای مسلح خبر داد.
کد خبر: ۴۰۶۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱ - 22July 2020

کسب رتبه نخست مرکز آموزش دژبان آجا در رعایت اصول بهداشتی و آموزشی/ سلامت سربازان در اولویت قرار داردامیر سرتیپ دوم ستاد «سید محمدرضا حسینی» فرمانده دژبان آجا در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، با تأکید بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی و مسائل تربیتی و آموزشی اظهار داشت: مرکز آموزش دژبان آجا (شهید اسدی) در رعایت اصول بهداشتی و ارزشیابی عملکرد در حوزه مسائل تربیتی و آموزشی در سطح نیروهای مسلح رتبه نخست را کسب کرده است.

وی با اشاره به تبلیغات سوء دشمنان برای ناامن جلوه دادن سربازخانه‌های کشور افزود: بنده در طول سه دوره گذشته قول سربازی داده‌ام که مراکز آموزشی و سربازخانه‌های ما امن‌ترین مکان‌ها برای سربازان خواهد بود و تاکنون نیز به یاری خدا توانسته‌ایم این ادعا اثبات کنیم.

امیر حسینی با بیان اینکه سلامت سربازان برای ما در اولویت قرار دارد، گفت: امروز مراکز آموزشی و دیگر یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران، اصول بهداشتی ارائه شده از سوی قرارگاه پدافند زیستی را به دقت اجرا می‌کنند و به لحاظ امنیتی و بهداشتی در بالاترین سطوح قرار دارد.

فرمانده دژبان ارتش عنوان کرد: امروز همزمان با سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) ما پذیرش مشمولان مردادماه را داریم و در این مراسم، خانواده‌های سربازان هم شرکت کرده‌اند، تا از نزدیک در جریان امور قرار گیرند و نگرانی‌هایشان نسبت به حضور سربازان در دوره آموزشی برطرف شود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها