به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
مدیر تماشاخانه سرو از بسته شدن جدول اجراهای تماشاخانه سرو تا دی ماه سال 99 خبر داد.
کد خبر: ۴۰۷۶۱۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۸ - 26July 2020

جدول اجراهای تماشاخانه سرو تا دی ماه بسته شد/ دومین اجرای این سالن به زودی آغاز می شودبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، «امیرحسین شفیعی» مدیر تماشاخانه سرو و گفت با اعلام این خبر که به زودی جدول اجراهای تماشاخانه سرو را اعلام خواهد شد اظهار داشت: تا به حال نمایش «برگشتن» از حسین مسافرآستانه را به مدت بیست شب روی صحنه داشتیم که دچار یک وقفه دو روزه شد تا همه عوامل تست کرونا بدهند چرا که ما هر روز تب سنجی از همه بازیگران به عمل می آوردیم.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه یک مورد خاص برای اجرای نمایش پیش آمد، کل کار دچار وقفه شد تا همه تست بدهند، برای اینکه خیالمان راحت بشود، همه عوامل سالن و کارکنان و عوامل نمایش تست دادند که شکر خدا هیچ خطری هنرمندان و کارکنان مجموعه را تهدید نکرد و همه سالم بودند.

شفیعی با اشاره به اینکه امروز بازبینی نمایش جدید صورت گرفته، گفت: برنامه های جدول زمانبندی اجراهای تماشاخانه سرو تا دی ماه سال 99 ریخته شده است، ولی ما به دلیل اینکه در شرایط خاص کرونایی هستیم، نمی توانیم  مطمئن عنوان اجراها را اعلام کنیم، بنابراین مجبور هستیم هر اثری که نزدیک اجرا شد را اطلاع رسانی کنیم.

وی در ادامه افزود: هم آقای نادری رییس بنیاد روایت و هم حمید نیلی مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب تأکید ویژه بر حمایت جدی از گروه ها دارند، در شرایطی که پروتکل های بهداشتی اجازه بدهد، اجراها انجام می شوند، بهرحال الان شرایط سختی برای گروه ها وجود دارد و این اجرا رفتن یک نوع فداکاری است. ما هم تلاش می کنیم با هنرمندان و گروه های مختلف درباره موضوعات مختلف صحبت کنیم تا اگر خدا بخواهد تا دی ماه همه اجراها پشت سر هم به صحنه بروند.

شفیعی در ادامه گفت: بنابراین همانطور که گفتم برنامه ریزی اجراها صورت گرفته به زودی دومین اجرای تماشاخانه سرو آغاز می شود. 

وی در پایان گفت: تماشاخانه سرو تمام پروتکل های بهداشتی را از دادن ماسک به مخاطبان تا تب سنجی و قرار دادن لوازم بهداشتی در لابی و پشت صحنه و ضدعفونی اکسسوارها را در نظر گرفته است و همه این کارها به بهترین نحو انجام می شود.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها