به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
با حضور رئیس جمهور؛
مراسم بهره‌برداری از پنج طرح بزرگ صنعتی و معدنی در استان‌های فارس، خوزستان و مازندران با حضور رئیس جمهور آغاز شد.
کد خبر: ۴۰۸۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴ - 30July 2020

بهره برداری از ۵ طرح صنعتی و معدنی آغاز شدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس،‌ مراسم بهره‌برداری از پنج طرح بزرگ صنعتی و معدنی در استان‌های فارس، خوزستان و مازندران با حضور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی در ساختمان حافظیه تهران آغاز شد.

دو سیلوی گندم در شهرستان‌های داراب و اقلید به ترتیب به ظرفیت‌های ۴۰ و ۳۰ هزار تن و طرح تولید روزانه سه هزار تن کربنات سدیم در شهرستان فیروز آبادِ استان فارس، طرح تولید شمش و میلگرد فولادی با ظرفیت ۴۵۰ هزار تن در شهرستان دزفولِ استان خوزستان و یک طرح تولید تخته‌های ام دی اف با ظرفیت ۳۰۰ هزار متر مکعب در شهرستان بهشهرِ استان مازندران طرح‌هایی است که امروز به بهره برداری می‌رسد.

در ابتدای این مراسم سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در ارتباطی تصویری از کارخانه تولید ام دی اف در بهشهر، گزارشی از کیفیت این طرح‌ها ارائه می‌کند و به سوالات آقای روحانی پاسخ می‌دهد و پس از مراسم بهره برداری، رئیس جمهور سخنرانی می‌کند.

حجم سرمایه‌گذاری این طرح‌ها پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است که با بهره‌برداری از این طرح‌ها برای بیش از هزارو ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم و برای هشت هزارو ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم، اشتغال ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها