به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
رئیس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت، ضمن تقدیر و تشکر از بیانات حضرت امام خامنه‌ای در روز عید سعید قربان، گفت: دولت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلای استقبال کرده و کارگروه ویژه رفع موانع تولید را تشکیل می دهد.
کد خبر: ۴۰۸۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷ - 02August 2020

تشکر رئیس جمهور از رهبر معظم انقلاب اسلام و دستور تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع تولیدبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، در جلسه امروز هیئت وزیران که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی برگزار شد، رئیس جمهور، ضمن مأموریت به معاون اول برای تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع تولید و مشخص کردن ترکیب کارگروه، اظهار داشت: دولت به منظور پیشگیری از تداخل و همپوشانی کارگروه با کمیته های مشابه، وظایف و اختیارات آنها را مورد بررسی و بازبینی قرار می دهد.

در این جلسه همچنین وزیر اطلاعات گزارش عملیات پیچیده دستگیری رئیس گروه تروریستی «تندر» را به اطلاع هیئت وزیران رساند و رئیس جمهور از هوشیاری، برنامه ریزی، شهامت و شجاعت سربازان گمنام امام زمان(عج) تقدیر و تشکر کرد.

اصلاح مصوبه تأمین کود اوره مورد نیاز وزارت جهادکشاورزی

دولت در راستای برنامه ها و طرح های راهبردی با هدف جهش در تولید، صادرات و افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی که یکی از تأثیرگذارترین امر آن استفاده بهینه و به موقع و در حد نیاز کودهای کشاورزی بویژه کود اوره می باشد، مصوبه مربوط به تأمین کود اوره مورد نیاز وزارت جهاد کشاورزی را اصلاح کرد.

به موجب اصلاحیه مذکور، میزان کود اوره تأمینی از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با هماهنگی واحدهای تولیدکننده برای مصارف کشاورزی، از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن، به دو میلیون و ۷۰۰ هزار تن افزایش یافت.

انتصاب عضو جدید شورای عالی بورس و اوراق بهادار

با تصویب دولت، رحمت اله صادقیان به عنوان عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار، جایگزین محمد طالبی شد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها