به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان خبر داد؛
عبدالرضا حاجتی از توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی در خوزستان با رمز «یا امیرالمومنین (ع)» خبر داد.
کد خبر: ۴۰۸۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳ - 03August 2020

توزیع 40 هزار بسته معیشتی در خوزستان با رمز «یا امیرالمومنین (ع)»

به گزارش دفاع‌پرس از اهواز، سرهنگ پاسدار «عبدالرضا حاجتی» معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان امروز در خصوص آغاز گام دوم رزمایش مؤمنانه در خوزستان، اظهار داشت: با رمز «یا امیرالمؤمنین(ع)» که نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان اعلام کرد، امروز در سطح خوزستان ۴۰ هزار بسته در قرارگاه امام حسن (ع) شهر اهواز تهیه شد که پنج هزار بسته آن در اهواز و مابقی در شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

وی افزود: با همت همه مسئولین، نهادها و خیرین و همچنین حضور جهادی قرارگاه امام حسن (ع) این عدد در دهه ولایت به ۱۳۰ هزار بسته نیز افزایش پیدا می‌کند.

حاجتی در ادامه گفت: همت، جهاد و حضور مردم  باعث می‌شوند که این کارهای بزرگ را دنبال کنیم و این لطف و عنایت حضرت امیرالمؤمنین (ع) به جمعی است که با عشق در حال بسته‌بندی این کمک‌های مؤمنانه است.

وی بیان کرد: شیوع ویروس کرونا در خوزستان با همت مردمی که از ماسک استفاده کردند از صعود به سقوط تبدیل شد و تقاضا داریم که همچنان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا با آرامش این بسته‌های کمک مؤمنانه را به دست اهلش برسانیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان در پایان گفت: برای توزیع بیشتر جهیزیه و کمک‌های مؤمنانه‌ از مردم و خیران تقاضا داریم که کمک‌های خود را به قرارگاه امام حسین (ع) مستقر در سپاه‌های نواحی بسیج سازندگی خوزستان تحویل دهند تا به دست اهلشان برسد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها